OGame uzay stratej oyunu şimdi iPad’de

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

OGame iPad

Evren mobilleşiyor: Gameforge, en hit tarayıcı ve strateji oyununun 10. yıl dönümü münasebetiyle hizmete ücretsiz bir OGame iPad App sunuyor. Binlerce oyuncunun katıldığı galaksiler arası savaş ve fetihler artık yoldayken de gerçekleştirilebilir.

On yıllık bir süreden ve 60 milyonu aşkın kayıtlı oyuncudan sonra bugün, hizmete en sevilen tarayıcı MMOG’si için ücretsiz bir iPad App sunuluyor. Bu, olağanüstü bir başarı olmakla beraber geleceğe atılan bir adımdır. Alexander Rösner, “Online oyun piyasasının bu kadar hızlı gelişeceği ve hizmete bu kadar muhteşem ürünler sunacağı on yıl evvel kimsenin aklının ucundan bile geçmezdi.” diyerek sözlerine şöyle devam ediyor: “OGame‘i geliştirdiğim zamanlarda hep hayal ettiğim gibi bir oyun olmasını istemiştim. Sonuç hala hoşuma gidiyor ama beni mutlu eden, dünyanın her bir yanından insanların oyuna bu kadar zaman sonra halâ hayran kalmasıdır.” OGame‘i şu anda dünya çapında 29 dilden oyuncu hayranlıkla oynamaktadır.

Oyun, iPad App için görsel olarak yeni özelliklere uyumlu hale getirildi. Galaksi görünümü ve Filo menüsü, yani Filo hareketleri iPad’e göre ayarlandı. Daha düzgün ve sezgisel bir kullanım konsepti oluşturmak için, buton ve seçenek menüleri yeniden düzenlendi.

Yeni uzay kahramanları, e-posta adresi ve şifre ile ücretsiz kayıt olabilir ve tarayıcı sürümündeki mevcut kayıtlı oyuncularla yarışabilir. Aynı zamanda tarayıcı oyuncuları da istedikleri zaman mevcut hesaplarıyla iPad App üzerinden giriş yapıp, maceraların tadını ister yoldayken ister tercih ettikleri başka bir yerde çıkarabilir.

Şimdi kayıt olacak oyuncular, ücretsiz iPad App üzerinden 10. yıl dönümü münasebetiyle gerçekleşen çok sayıda etkinlikten faydalanabilir.

OGame Hakkında

OGame, tarayıcı tabanlı ve bilim kurgu bir evrende tamamen ücretsiz oynanabilen bir strateji oyunudur. En yeni teknolojik kazanımlar sağlama amacıyla oyuncular, ekonomik ve askeri bir altyapı oluşturur. Metal, Kristal ve Deuterium toplayarak oyuncu kendine ait imparatorluğu büyütme imkanına sahiptir. Diğer oyunculara saldırıp gezegenlerindeki harabelerden ham maddelerini ele geçirilebilir. Oyuncu, saldırgan gezegenlere karşı birlikte harekete geçmek ya da ham maddeleri paylaşmak, savaşta da filoları paylaşmak için müttefiklerle bir ittifak kurar. 2002 yılından beri varlığını sürdüren OGame, bu yıl 10. yıl dönümünü kutluyor ve dolayısıyla emektar tarayıcı oyunları mertebesine erişmeye hak kazanıyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar