Ölümsüzlerin Savaşı Türkiye’de!

Battle of Immortals Joygame

Türkiye’nin lider online oyun markası Joygame, Perfect World ile yaptığı lisans anlaşması sonucunda yepyeni bir online oyunu Türk oyunseverlerin karşısına çıkarıyor. Gelişmiş grafikleri, izometrik kontrolleri ve zengin içeriğiyle dünyanın her yerindeki MMORPG oyuncuları tarafından büyük ilgiyle karşılanan Battle of Immortals, Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe dil ve lokalizasyonla Türk oyunseverlerle buluşuyor.

Perfect World’un gizemli macera oyunu olan Battle of Immortals, hem Çin’de hem de deniz aşırı ülkelerde oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşan bir oyun olma özelliği taşıyor. Türkiye’nin yüzde 75’lik pazar payıyla lider online oyun markası Joygame, tüm dünyada büyük ilgi gören bu oyunu Türkiye’ye getirerek Türk MMORPG tutkunlarını büyük bir serüvene davet ediyor. 12 Aralık’ta kapalı, 21 Aralık’ta ise açık betasının yapılacağı bu oyun, 2013 yılına heyecan dolu bir dünyayla girmenizi sağlayacak.

Türkiye’deki en başarılı oyun yerelleştirme çalışmalarıyla Joygame, kalitesiyle Türkçeleştireceği ve lokalize edeceği Battle of Immortals’la oyunseverleri bilgisayar başına kilitleyecek. Özel seslendirme stüdyolarında, oyundaki tüm konuşmaların Türkçe seslendirilmesinin yanı sıra oyun içerisinde farklı dillerde gözüken tüm grafik ve yazılar tamamen Türkçeleştirilecek. Joygame tarafından Türk oyuncularla buluşturulacak olan Battle of Immortals oyunu kullanıcılara görsel bir şölen sunacak.

Bu Oyunda Ölümsüzlük Var!

Battle of Immortals oyununda oyuncular, aşama kaydettikçe yeni özellikler kazanacak. Toplamda altı sınıfın bulunduğu oyunda dokuz ana bölümden oluşan senaryoda yüzlerce görev, eşya, binek, yardımcı karakterler, bu mücadelede Türk MMORPG oyuncularının yardımcıları olacak.

Birçok mitolojik ve fantastik karakterin hikâyesini zenginleştirdiği Battle of Immortals oyununda evrenin ölümsüz tanrıları, Ejder Kral’ın karanlık düzenini sona erdirmek için mücadele edecek. Battle of Immortals’da, Türk oyuncuların ilgisini çekecek birçok oyun tipi, özel görevler ve eşyalar da oyunla birlikte gelecek.

10 comments

  1. Oyun Güzel Eminim Fakat Joy Game ‘de Sorun Çıkıcak. Göstermesi Gerektiği İlgiyi Her Zaman ki Gibi Göstermicek.. Burdan Joy Game ‘ ye Selamlar ..

  2. JOYGAME KADAR KALİTESİZ Bİ FİRMA GÖRMEDİM ŞUANA KADAR OKADAR EZİKLERKİ BAŞKA ÜLKELERİN ÜCRETSİZ OLARAK NİTELENDIRILEN OYUNLARINI %80 paralı hale çeviriyorlar kısacası biz buna türkiyede şerefsizlik diyoruz 1.cilik değil joygame selamlar 😉

  3. işin içinde joygame varsa uzak durun bı tek ılgılendıklerı konu para wolfteam en guzel örnegı sureklı yenılık var bunlar ıyı seyler ama sureklıde hıle kufur ahlaksızlık var forumda bunun ıcın bır cok kez yazıyazdım 24 sat tutmadılar ıslerıne gelmıyor cunkı elestırmeyı bıle kaldıramayan bı kurum 1 tane acık gm bulamazsınız istersenız ana sohbetten dırek gm ye kufredın ınanın yıne bamlamıcaklardır cunkı dsunduklerı tek sey para baska bı sey degıl butun arkadaslar adına joygame selamlar…

  4. Joygame’nin Tek Para Harcanmiycak Oyunu Rakiondur.Diğerleri Para Tuzağıdır. (: GameForge’nin Oyunlaru Çok Güzel…

  5. Gameturk 1 Joygame 2 Türkiye’de ki online oyun firmalarından oyun oynanmaması gerektiğini öğrendiğim 2 firma. AİON’u türkçeye çevirse ve bize sunsa bu 2 firmadan biri yinede oynamam.

  6. arkadaslar ben ingilizcesini oynadım en yüksek 120 var şuan 105te bıraktım türkçe olmadığı için 🙂 eğer türkçesi çıkarsa hertürlü yardımı yaparım oyun hakkında tüm bilgileri biliyorum 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir