Online Oyunlarda Güvenli Ödeme

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Legend-Online

Günümüzde hızla değişen teknoloji pek çok alışkanlığımızı da değiştirmiş durumda. Artık pek çok kişi internetten müzik dinliyor, kitap okuyor ve alışveriş yapıyor. Nakit kullanmanın yerini de yavaş yavaş dijital ödeme yöntemleri alıyor.

Oyun dünyası da bu değişimden payını çoktan almış durumda. Oyunların büyük bir kısmının online olduğu bu günlerde ödemenin nasıl yapıldığı çok önemli. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilen pek çok online oyun tercihe bağlı olarak yapılan ufak ödemelerle daha zevkli hale gelebiliyor ve ödeme yönteminin önemi burada ortaya çıkıyor. İlk zamanlarda alışkın olmadığımız online ödeme yöntemleri artık tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmakta.

İnternet üzerinden son derece güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan pek çok sistem mevcut. Bu ödeme yolları kullanıcının en kolay, hızlı ve güvenli yoldan işlemlerini yapmasını sağlıyor. Ödeme yollarındaki çeşitlilik sayesinde kullanıcı kendisine en uygun olan yöntemi belirleyebiliyor. Ödemelerin büyük çoğunluğu kredi kartları ve mobil ödeme ile gerçekleşiyor. Kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerini kullanmak istemeyen oyunseverler ise ön ödemeli kartlar kullanarak internet üzerinde hiç bir kişisel bilgiye yer vermeden son derece güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler oyunlar arasında yer alan Legend Online da onaylı ödeme kanallarının güvenle kullanılabileceğini vurguladı. Onaylı ödeme yöntemleri dışında oyun içi satış yapmak isteyen şahıslara ise itibar edilmemesi gerekiyor. Kredi kartı bilgileri, oyun şifreleri ve benzeri bilgiler başkaları ile kesinlikle paylaşılmamalı.

Oasis Games tarafından yayınlanan Legend Online dünyanın pek çok yerinde milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bu oyunu denemek için linki takip edebilirsiniz:

http://url.oasgames.com/cv

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. 47ADNAN47 dedi ki:

    kod nerde yazıyor kaydoldum