Oyun Tarihinde En Fazla Satanlar

Bu yazı 8 sene önce eklendi.
admin

Oyun tarihinin en fazla satanlarını öğrenmeye hazır mısınız? En çok sevdiğiniz, en fazla oynadığınız oyunlar bu listede yer alıyor. İsterseniz incelemeye başlayalım.

cebb4fb3debdcd718b9e75249edb18e9

Mario

Belki de bu oyunu bilmeyeni ayıplarlar. O kadar tatlı ve o kadar sürükleyici bir oyundu ki, zamanında en iyi zamanların geçirilmesi için seçilen yegane eğlenceydi. Ne kadar yazarsak yazalım, Mario karakterini ve oyununu anlatmaya yetmez. 509.4 milyon satış rakamı da, dünya üzerinde ne kadar sevildiğini bizlere gösteriyor.

pokemon-black-and-white-colorful-wallpaper

Pokemon

90‘lı yıllarda çocukların abartısız en fazla izlediği ve en çok sevdiği çizgi filmin oyununun bu kadar satması tesadüf değil. İnsanların en sevdiği ve çocukları derinden etkileyen Pokemon, mükemmel bir oyun yaparak, 270.8 milyon satmayı başardı.

Grand-Theft-Auto-Video-Game-Series-1024x629

Ve Grand Theft Auto (GTA)

Bir oyun ancak bu kadar sevilebilir. Bu kadar önemsenip ve insanı kendi içine bu kadar alabilir. GTA, bir neslin eğlencesi..  Hayatımızı istediğimiz gibi yaşayıp, herkesin hayalini kurduğu bir oyun şekliyle tanışmamızda bizleri derinden etkilemişti. Mükemmel ötesi bir tema, aynı zamanda gelen oynanış şekli ve yapabildiklerimizle birlikte, sınırsız eğlence sunan bu oyun, 195 milyon satılarak, başarıyı taçlandırdı.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar