Oyunlarda duygular öne çıkıyor

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Oyunlarda duygular öne çıkıyor

Bilgisayar oyunlarında kullanıcı deneyimi gün geçtikçe daha önemli hale geliyor. Oyuncular da bundan oldukça memnun, çünkü oyunlarda kişiselliğin daha fazla olması kendini daha iyi ifade edebilme anlamına geliyor. Oyuncu karakterinin çeşitli giysi, alet ve silah gibi öğelerle özelleştirilmesi de buna örnek.

Elex Teknoloji tarafından yayınlanan Bombom oyununda düzenlenen aktivite de oyunculara kişisel özelliklerini yansıtma ortamı sunarak oyunu daha özel hale getirdi. Düzenlenen etkinlikte oyunculardan oyun içinde kullanılabilecek öğelerin tasarımlarının yapılması istendi. Böylece oyuncular hayallerindeki eşyalar ya da oyun karakterlerini diğer oyuncular ile paylaşma şansı buldular. Ayrıca başarılı olan ve oyun ekibince uygun bulunan tasarımların oyun içine dahil edilecek olması oyunculara ayrı bir heyecan yaşattı.

Bu tarz etkinliklerde oyuncuların birbirleri ile olan iletişimi artıyor ve oyun içi arkadaşlıklar öne çıkıyor. Diğer oyuncularla ekip kurma, evlenme, sohbet etme gibi özellikleri olan Bombom’da sosyal ilişkiler güçleniyor ve oyun oynamanın yanında arkadaşlık ortamı oyunda samimi ortam sağlamış oluyor. Tüm bu özellikler oyunculara aidiyet hissi vererek oyun ile aralarında bağ kurmalarını sağlıyor.

Bombom’ a ev sahipliği yapan 337.com oyun platformu pek çok oyunu barındırıyor. Küçük çaplı, komik, eğlenceli oyunlardan daha karmaşık oyunlara kadar çok sayıda oyunu oynayıp yeni arkadaşlıklar da kurabileceğiniz 337.com popülerliğini gittikçe artırıyor ve pek çok ülkede en çok kullanılan ilk 1000 internet sitesi arasına çoktan girmiş durumda.

337.com üzerinden Bombom oynamak istiyorsanız linke tıklamanız yeterli:

http://apps.337.com/tr/bombom?src=tr;ddt;pr;1

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. onur dedi ki:

    lütfen söyleyin söleyene 10000 kuponnnnnnn……