Oyunlarda duygular öne çıkıyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Oyunlarda duygular öne çıkıyor

Bilgisayar oyunlarında kullanıcı deneyimi gün geçtikçe daha önemli hale geliyor. Oyuncular da bundan oldukça memnun, çünkü oyunlarda kişiselliğin daha fazla olması kendini daha iyi ifade edebilme anlamına geliyor. Oyuncu karakterinin çeşitli giysi, alet ve silah gibi öğelerle özelleştirilmesi de buna örnek.

Elex Teknoloji tarafından yayınlanan Bombom oyununda düzenlenen aktivite de oyunculara kişisel özelliklerini yansıtma ortamı sunarak oyunu daha özel hale getirdi. Düzenlenen etkinlikte oyunculardan oyun içinde kullanılabilecek öğelerin tasarımlarının yapılması istendi. Böylece oyuncular hayallerindeki eşyalar ya da oyun karakterlerini diğer oyuncular ile paylaşma şansı buldular. Ayrıca başarılı olan ve oyun ekibince uygun bulunan tasarımların oyun içine dahil edilecek olması oyunculara ayrı bir heyecan yaşattı.

Bu tarz etkinliklerde oyuncuların birbirleri ile olan iletişimi artıyor ve oyun içi arkadaşlıklar öne çıkıyor. Diğer oyuncularla ekip kurma, evlenme, sohbet etme gibi özellikleri olan Bombom’da sosyal ilişkiler güçleniyor ve oyun oynamanın yanında arkadaşlık ortamı oyunda samimi ortam sağlamış oluyor. Tüm bu özellikler oyunculara aidiyet hissi vererek oyun ile aralarında bağ kurmalarını sağlıyor.

Bombom’ a ev sahipliği yapan 337.com oyun platformu pek çok oyunu barındırıyor. Küçük çaplı, komik, eğlenceli oyunlardan daha karmaşık oyunlara kadar çok sayıda oyunu oynayıp yeni arkadaşlıklar da kurabileceğiniz 337.com popülerliğini gittikçe artırıyor ve pek çok ülkede en çok kullanılan ilk 1000 internet sitesi arasına çoktan girmiş durumda.

337.com üzerinden Bombom oynamak istiyorsanız linke tıklamanız yeterli:

http://apps.337.com/tr/bombom?src=tr;ddt;pr;1

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. onur dedi ki:

    lütfen söyleyin söleyene 10000 kuponnnnnnn……