PC İçin Tomb Raider’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Daha önceden Xbox için özel olarak timed exclusive olarak çıkışının gerçekleştiği Rise of the Tomb Raider oyunu için, PC platformuna çıkış tarihi de belirlendi. İşte, Steam’da yer alan o tarih!

1353491582394612369

Yayımcılığını Square Enix’in yaptığı ve geliştirmesini Crystal Dynamics şirketinin üstlendiği, Rise of the Tomb Raider oyunu, sonunda PC’e çıkıyor. Tarihin belli olmasından sonra, oyuncuların heyecanlandığını söyleyebiliriz.

Daha önceleri, Microsoft ile yayıncı firmanın yaptığı anlaşmayla birlikte, Xbox One ve Xbox 360 konsollarına özel olarak çıkartılan oyun, büyük bir merak uyandırmış ve PlayStation 4 ile PC platformuna ne zaman geleceği bilinmiyordu. Dün akşam saatlerinde Steam’daki oyunun resmi sayfasından bir duyuru paylaşıldı ve oyunun çıkış tarihi belli oldu. Böylece, bu durumdaki merakta giderilmiş oldu.

Tomb-Raider-7

Yapılan açıklamaya baktığımız zaman, oyunun kesin çıkış tarihi 2016 Ocak ayı olarak belirtiliyor. PC için giderilen bu merak konusu, PlayStation 4 için belirsizliğini korurken, tahminlerimize göre; 2016 son çeyreğinde PlayStation 4 içinde sunulması bekleniyor.

Serinin bu son oyununda, 2013 yılında sunulan oyunun devamı niteliğinde olup, Lara’nın Suriye’den başlayıp sürüklenerek ilerleyen macerası konu alınmaktadır.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar