PC’niz Final Fantasy XIV’ü kaldıracak mı?

Bu yazı 11 sene önce eklendi.

FFXIV A Realm Reborn Benchmark

Final Fantasy XIV ilk kez yayınlandığında kapalı betaya katılmamış oyunculardan bazıları oyunun gereksinimleri açısından hayal kırıklığı yaşamışlardı. Oyun 2010’da yayınlandığında piyasadaki diğer MMORPG’lerden çok daha yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyordu.

Yeni yayınlanacak olan FFXIV A Realm Reborn‘da ise aynı hayal kırıklığını yaşatmamak adına yayıncı Square Enix bir benchmark testi hazırladı.

Final Fantasy XIV Benchmark

Sisteminizi zorlayacak şekilde kesilmiş 6 sahneyi render’layan benchmark testini buradan ücretsiz olarak indirip deneyerek, Final Fantasy XIV A Realm Reborn macerasına gerçekten hazır olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar