PC’niz Final Fantasy XIV’ü kaldıracak mı?

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

FFXIV A Realm Reborn Benchmark

Final Fantasy XIV ilk kez yayınlandığında kapalı betaya katılmamış oyunculardan bazıları oyunun gereksinimleri açısından hayal kırıklığı yaşamışlardı. Oyun 2010’da yayınlandığında piyasadaki diğer MMORPG’lerden çok daha yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyordu.

Yeni yayınlanacak olan FFXIV A Realm Reborn‘da ise aynı hayal kırıklığını yaşatmamak adına yayıncı Square Enix bir benchmark testi hazırladı.

Final Fantasy XIV Benchmark

Sisteminizi zorlayacak şekilde kesilmiş 6 sahneyi render’layan benchmark testini buradan ücretsiz olarak indirip deneyerek, Final Fantasy XIV A Realm Reborn macerasına gerçekten hazır olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar