PC’niz Final Fantasy XIV’ü kaldıracak mı?

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

FFXIV A Realm Reborn Benchmark

Final Fantasy XIV ilk kez yayınlandığında kapalı betaya katılmamış oyunculardan bazıları oyunun gereksinimleri açısından hayal kırıklığı yaşamışlardı. Oyun 2010’da yayınlandığında piyasadaki diğer MMORPG’lerden çok daha yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyordu.

Yeni yayınlanacak olan FFXIV A Realm Reborn‘da ise aynı hayal kırıklığını yaşatmamak adına yayıncı Square Enix bir benchmark testi hazırladı.

Final Fantasy XIV Benchmark

Sisteminizi zorlayacak şekilde kesilmiş 6 sahneyi render’layan benchmark testini buradan ücretsiz olarak indirip deneyerek, Final Fantasy XIV A Realm Reborn macerasına gerçekten hazır olup olmadığınızı görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar