Pepsi, Ragnarok Online’da Hediyeler Dağıtıyor

Bu yazı 7 sene önce eklendi.

Ragnarok Online Pepsi

PEPSI’nin yaptığı kampanyalarda artık en sevdiğiniz online oyunları bulabilirsiniz. Pepsi kutu veya pet şişe açıp da sakın kapağını atmayın, çünkü onlar artık sizin için çok değerli.

Pepsi, Riot Games ile başladığı hediye kampanyasını Gravity ile devam ettiriyor. Evet, League of Legends ile kazandığınız galibiyetlerde XP ve IP takviyesi alabiliyordunuz, artık Ragnarök Online için Premium kazanabiliyorsunuz!

Ragnarök Online oyunu kapsamlı içeriğiyle 2001 yılından bu yana birçok ülkede yayınına devam ediyor. Ücretsiz oyunlarda rastlamaya pek alışmadığımız özellikleri barındıran Ragnarök Online’ın önemli bir özelliği ise, Türkiye’de Türkçe yayınlanan ilk oyun olması. 6 farklı stat değerinin bulunduğu oyunda; Archer, Acolyte, Merchant, Mage, Swordman ve Thief olmak üzere 6 temel meslek çeşidi bulunmakta ve bu mesleklerde seviyeniz 40’a ulaştığında ise bir üst meslek grubunda 2 yoldan birini seçerek 2. meslek seçiminde bulunabiliyorsunuz. Seviye 99’da ise daha gelişmiş özelliklere sahip 3. mesleklere geçme imkânınız oluyor. Bu da oyunda tam 32 farklı meslek sınıfı ile oynamanıza imkân veriyor.

Bu kadar fazla karakter, silah ve ekipman geliştirme olanağınızın yanında diğer pek çok free-to-play oyunun deneyip başaramadığı en önemli özelliklerinden biri olan oyun içindeki sosyal iletişimin derinliği ve faydalarının oyununuza etki etmesi de Ragnarök Online’ı farklı kılıyor.

Oynun bir klasik olmasını sağlayan etmenler ise orijinal atmosferi, manga stili ve müzikleri ile özel bir ortam oluşturması ve devamlı yenilenen içeriği ile oyunculara sıkılmadan yıllarca oynayabilecekleri bir ortam sunması.  Ragnarök Online tüm oyuncuları günlerce başında tutacak heyecanlı ve derin kurgusu ile oyuna bekliyor.

Premium’un Avantajları

Premium Ragnarök Online

Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dâhildir. Pepsi içeceğinizi alın, şifreyi kapın! Şifre ile www.ragnarokeurope.com/pepsi sayfasında giriş yapın ve kodunuzu girin. Tamamdır, hediyeniz hesabınızda bulunuyor! Oynamada devam edin!

Daha fazla detay için: https://www.facebook.com/ragnaroktr

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar