Pirate Storm

Bu inceleme 12 yıl önce eklendi.
Pirate Storm
 • Grafik
  6.9
 • Ses
  7.6
 • Hikaye
  7.4
 • Oynanabilirlik
  8.3
 • Genel Puan
  7.9

Pirate Storm Bigpoint

Pirate Storm İnceleme

Drakensang ve Battlestar Galactica gibi birinci sınıf browser oyunları ile tanıdığımız Bigpoint tarafından yayınlanan Pirate Storm da bu geleneği bozmuyor. Korsanlar zamanını konu alan Türkçe bir browser MMO oyunu olan Pirate Storm, stratejik derinliğin yanı sıra, RPG öğeleri de barındırıyor. Basit bir gemi ile pek de dost canlısı olmayan denizlere açılacak ve zamanla tanınan ve korkulan bir korsana dönüşeceksiniz.

Denizlerde yalnız değilsiniz; okyanus düşman gemileriyle, efsanevi yaratıklarla ve maceracılarla kaynıyor. Size de rakiplerinizi yok edip tecrübe ve elmas kazanmak, ya da yerel limanlardan aldığınız görevleri tamamlamak düşüyor.

Pirate Storm Tarayıcı Oyunu

Her kasabada bulabileceğiniz dükkanlardan geminiz için toplar, mühimmat ve düşmanlarınızla yüzleşmeniz için ne gerekiyorsa alabiliyorsunuz. Yeni ve daha iyi bir gemi almak için para da biriktirebilirsiniz. Pirate Storm‘u güzel yapan bir diğer etken ise oyundaki auction sistemi; bu sistem sayesinde oyuncular sahip oldukları malzemeleri satabiliyor ya da diğer oyuncuların sergilediklerini satın alabiliyorlar.

Pirate Storm Browser Oyunu

Yüksek seviyelere eriştiğinizde bir guild’e katılabilir ya da kendi topluluğunuzu oluşturarak düşmanlara ve tehlikeli yaratıklara karşı arkadaşlarınızla birlikte mücadele edebilirsiniz. Ayrıca Pirate Storm‘un sunduğu sosyal entegrasyon sayesinde başarılarınızı facebook üzerinde paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak oynamaya başlayabileceğiniz Pirate Storm, benzer oyunlara kıyasla kaliteli bir oyun deneyimi sunsa da, ilerleyen seviyelerde gerçek para ile geminizi geliştirmek zorunda kalabilirsiniz. Aksi takdirde bunu yapan oyuncular size karşı büyük avantaj kazanacaklardır. Yine de bu kusuru Pirate Storm‘u başarılı bir browser MMO’su olmaktan alıkoyamıyor.

Pirate Storm‘a üye olmak ve hemen oynamaya başlamak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://tr.piratestorm.com/

Pirate Storm Tanıtım Videosu

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)