Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkemli bir etkinlik ile oyuncuların beğenisine sunuldu.
Etkinliğe ilgi oldukça yükekti. 500’den fazla oyun severin ziyaret ettiği etkinliğe gelen oyun severler, Battlegrounds oyununu Monster Notebooklar ile test edip, oyun kodlarından, sınırlı sayıdaki oyun içi karakter kıyafetlerine; özel üretim t-shirtlerden, Nfinity Games altınlarına (NG) kadar bir çok hediye kazandılar.

Easter GamersTV (Mete Özbey), GamerRocko (Şefik Akkoç), BeatPug (Fırat Albayram), SemizOtuTR (Metin Çayhan) gibi bir çok ünlü Twitch ve Youtube içerik üreticisinin boy gösterdiği etkinlik, adeta bir oyuncu- yayıncı buluşması havasında geçti. Yayıncılardan ve takipçikerden tam not alan Playerunknown’s Battlegrounds, henüz çok yeni bir oyun olmasına rağmen Twitch platformunda da ilk sıraları domine ediyor.
Ziyaretçilerin oyuna ve etkinliğe doyduğu etkinliklte Nfinity Games, yeni platform “TAMGame”i de tanıtmış oldu. TAM Game, Nfinity Games’in yeni oyun platform olacak. Önümüzdeki haftalarda tam anlamıyla akif olacak bu portal üzerinden Nfinity Games’in servis ettiği tüm oyunlar artık “TAM Game” üzerinden tek bir hesapla oynanabilecek. TAM aynı zamanda şirketin servis ağını kapsadığı bölgelerinde kısaltılmasıdır: (T)ürkiye, (A)zerbeycan, (M)ENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika).

Playerunknown’s Battlegrounds, Steam üzerinden satın alınacağı gibi, oyunun servisini sağlayan Nfinity Games’e ait pubg.tamgame.com üzerinden satın alınabiliyor. Üstelik pubg.tamgame.com üzerinden satın alım yapan oyuncular arasıdan her gün 10 kişi “Dünya üzerinde sadece 10.000 adet ile sınırlı” “Playerunknown’s Kıyafeti” kazanma şansı yakalıyor.
PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) ile ilgili tüm etkinlik, duyuru ve yenilikleri için Facebook sayfasını ziyaret edebilir, erken erişim için henüz bir key’iniz yoksa yapılan çekilişlerle sahip olabilirsiniz: https://www.facebook.com/BattlegroundsTR

Etiketler:

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar