Pokemon GO Videosu Sızdırıldı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

İlk duyurulmasının ardından, oyun severler tarafından büyük bir heyecana neden olan Pokemon GO ile ilgili oynanış video sızdırıldı.

Çocukluk yıllarımızdan sabahları iple çekmemize neden olan Pokemon’un oyunuyla ilgili duyuruların yapılmasından sonra büyük bir heyecan kaplamıştı. Şimdilerde ise, oyunla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Zaman zaman insanlara farklı ve çeşitli bilgiler paylaşılmasına karşın, şimdi somut bir delille karşımıza çıkıyor. Son sızıntıyla birlikte, artık oynanış videosu yayınlandı.

Niantic Labs ‘ın CEO ‘su olan John Hanke’nin oyun panelinde oynanan ve bizlere Bulbasaur ‘ın yakalanma anını gösteren bir video büyük heyecan uyandırdı. Özellikle ilgi çeken durumlardan birisi olan Pokemon’un ilk yakalandıktan sonra Poke-Ball ‘ın sallanması ve Pokemon’un topa alışmaya çalıştığı efektler mükemmel bir oynanış sunacağının habercisi diyebiliriz.

İlgi çekici ve çocukluk yıllarımızda her zaman hayalini kurduğumuz bir Pokemon Eğitici olmamıza ramak kaldı diyebiliriz. Keza, Pokemon GO’nun bu yıl içerisinde iOS ve Android platformuna sunulması beklenirken, ilk olarak önümüzdeki ay içerisinde Japonya’da beta sürümü denenmesine müsaade edilecek.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar