Pokemon Yeni İki Oyun Fragmanı!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.
admin

Pokemon Moon ve Pokemon Sun adındaki, Pokemon’un yeni iki oyunuyla ilgili fragmanlar yayınlandı. Oldukça güzel yeniliklere sahip olan 7. nesil Pokemon oyunlarının detayları haberimizde.

pokemon-sun-and-moon

Pokemon, orta yaşlı insanların çocukluklarında yaşadıkları mükemmel bir deneyimdi. Öyle ki; Nintendo konsoluna sahip olmayan insanların bile, oyun denilince aklına gelecek ilk yapımlardandır. Game Freak şirketinin yapımcılığını, The Pokemon Company şirketinin ise, dağıtıcılığını üstlendiği Pokemon’un 20.yıl dönümüne istinaden, Pokemon Moon ve Pokemon Sun adında iki oyun yayınlanacak.

Oyunlar için hazırlanmış olan fragmanlar, Japonya’da yayınlandı. Fragman’ın içerisinde, Japonya’daki çocuklar için Pokemon’un oldukça büyük bir değer halini aldığına da değiniliyor. Bir önceki seri olan Pokemon Red ve Pokemon Green’in ardından, 20.yıl şerefine iki oyun 3DS konsolu için kullanıcılara sunulacak.

Bildiğiniz gibi, Online olarak Pokemonların saklanabildiği Pokemon Bank sistemi de, çıkacak olan bu iki yeni oyun için onaylanmış durumda. Yakalanmış olan daha önceki Pokemonlarınızı, diğer oyunlar arasında yükleme yaparak, oynamaya devam edebiliyorsunuz.

18 Kasım’da Japonya içerisinde çıkışı gerçekleşecek olan yeni iki oyun, 23 Kasım’da ise; Avrupa’ya açılması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar