Pokemon Yeni İki Oyun Fragmanı!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Pokemon Moon ve Pokemon Sun adındaki, Pokemon’un yeni iki oyunuyla ilgili fragmanlar yayınlandı. Oldukça güzel yeniliklere sahip olan 7. nesil Pokemon oyunlarının detayları haberimizde.

pokemon-sun-and-moon

Pokemon, orta yaşlı insanların çocukluklarında yaşadıkları mükemmel bir deneyimdi. Öyle ki; Nintendo konsoluna sahip olmayan insanların bile, oyun denilince aklına gelecek ilk yapımlardandır. Game Freak şirketinin yapımcılığını, The Pokemon Company şirketinin ise, dağıtıcılığını üstlendiği Pokemon’un 20.yıl dönümüne istinaden, Pokemon Moon ve Pokemon Sun adında iki oyun yayınlanacak.

Oyunlar için hazırlanmış olan fragmanlar, Japonya’da yayınlandı. Fragman’ın içerisinde, Japonya’daki çocuklar için Pokemon’un oldukça büyük bir değer halini aldığına da değiniliyor. Bir önceki seri olan Pokemon Red ve Pokemon Green’in ardından, 20.yıl şerefine iki oyun 3DS konsolu için kullanıcılara sunulacak.

Bildiğiniz gibi, Online olarak Pokemonların saklanabildiği Pokemon Bank sistemi de, çıkacak olan bu iki yeni oyun için onaylanmış durumda. Yakalanmış olan daha önceki Pokemonlarınızı, diğer oyunlar arasında yükleme yaparak, oynamaya devam edebiliyorsunuz.

18 Kasım’da Japonya içerisinde çıkışı gerçekleşecek olan yeni iki oyun, 23 Kasım’da ise; Avrupa’ya açılması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar