Pokemon Yeni İki Oyun Fragmanı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Pokemon Moon ve Pokemon Sun adındaki, Pokemon’un yeni iki oyunuyla ilgili fragmanlar yayınlandı. Oldukça güzel yeniliklere sahip olan 7. nesil Pokemon oyunlarının detayları haberimizde.

pokemon-sun-and-moon

Pokemon, orta yaşlı insanların çocukluklarında yaşadıkları mükemmel bir deneyimdi. Öyle ki; Nintendo konsoluna sahip olmayan insanların bile, oyun denilince aklına gelecek ilk yapımlardandır. Game Freak şirketinin yapımcılığını, The Pokemon Company şirketinin ise, dağıtıcılığını üstlendiği Pokemon’un 20.yıl dönümüne istinaden, Pokemon Moon ve Pokemon Sun adında iki oyun yayınlanacak.

Oyunlar için hazırlanmış olan fragmanlar, Japonya’da yayınlandı. Fragman’ın içerisinde, Japonya’daki çocuklar için Pokemon’un oldukça büyük bir değer halini aldığına da değiniliyor. Bir önceki seri olan Pokemon Red ve Pokemon Green’in ardından, 20.yıl şerefine iki oyun 3DS konsolu için kullanıcılara sunulacak.

Bildiğiniz gibi, Online olarak Pokemonların saklanabildiği Pokemon Bank sistemi de, çıkacak olan bu iki yeni oyun için onaylanmış durumda. Yakalanmış olan daha önceki Pokemonlarınızı, diğer oyunlar arasında yükleme yaparak, oynamaya devam edebiliyorsunuz.

18 Kasım’da Japonya içerisinde çıkışı gerçekleşecek olan yeni iki oyun, 23 Kasım’da ise; Avrupa’ya açılması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar