Prime World 9.9 Güncellemesi Yeniliklerle Geldi

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Prime World

Müzesindeki E3 Ödülleri’ne Bu Yıl Yenilerini Ekleyen Prime World’den Önemli Haberler Var…
  • Prime World, E3 2013’de En İyi MOBA ve En İyi Strateji Oyunu ödülleri aldı.
  • Prime World’ün geliştiricisi ve yayıncısı Rus oyun şirketi Nival, şu anda açık betada olan oyunun resmi çıkış tarihine karar verildiğini duyurdu.
  • Prime World’e 9.9 Güncellemesiyle birlikte pek çok yenilik geldi.

Rus oyun şirketi Nival, E3 2013’de En İyi MOBA ve En İyi Strateji Oyunu ödülleri alan popüler oyunu Prime World’ün açık betadan tam sürüme ne zaman geçeceğine ve hangi yeniliklerin olacağına karar verdiğini duyurdu.

Nival’in Oyun Operasyon Departman Lideri Ivan Spijarskiy yaptığı açıklamada, “Oyunun tam sürümünün çıkış tarihine ve hangi yeniliklerin olacağına karar verdik” diyerek şunları ekledi: “Çıkış tarihini sır gibi saklamak zorunda olsam da, ne gibi yenilikler olacağından bahsedebilirim. Klan Bankası, Kalenin Genişletilmesi ve diğer modlarda da botlarla oynama imkanı gibi yenilikler Prime World’e eklenecek. Oyuncularımızı pek çok sürpriz bekliyor. Tam sürüm, 9.9 güncellemesinden sonra çıkacak. 9.9 ise oyuna pek çok değişiklikle beraber yeni kahramanlar getirdi  ve lag sorunu da azaldı.”

Prime World Türkçe

Prime World oyuncuları bir süredir yeni kahramanları bekliyordu. Kahramanın izleri Prime dünyasında, yani Praia’da ortaya çıkmıştı. Oyuncular yeni kahramanların izini sürüp bulmacayı çözmüştü. Ayrıca, yeni bir yetenek setinin bu yeni kahramanlarla birlikte ortaya çıkacağı da duyurulmuştu. Yeni kahramanlar Cadı ve Moira 9.9’un ilk gününden itibaren popüler oldu.

9.9 ile gelen diğer yeniliklerden bazıları ise şunlar: Ölümcül (Kırmızı) – Güçlü takımlar için daha karmaşık bir test modu eklendi. Oyuncular Garibe gruplarının yanısıra daha fazla kahramanla da mücadele etmek zorunda kalacak ve çabalarının karşılığında daha yüksek ödüller alacaklar. Altın Çağ sahipleri ise hem testlerden hem diğer oyun modlarından bonus ödül kazanacaklar. Günün ilk galibiyeti ise oyunculara daha fazla ödül getirecek. Ayrıca kahramanların fiyatları da oyunculara avantaj sağlayacak şekilde değişti.

9.9 güncellemesiyle birlikte, daha önceki tüm önemli güncelleştirmelerde olduğu gibi, bir çok yeni skin (görünüm) de geldi. Prime World’ün alamet-i farikalarından olan skin güncelleştirmelerinden ilk etapta şu kahramanlar yararlandı: Kurbağa Beyi – Bataklık Kralı, Ruh Toplayıcısı – Ruhan, Dağ Adam – Gürbüz, Nişancı – Avcı, Korucu – Kurtbey, Ressam – Mucit.

Prime World Sihirbaz ve Büyücü kodlarınızı buradan alabilirsiniz.

Prime World incelemesi için tıklayın.

Prime World Ramazan etkinliklerini ve promosyonları takip etmek için: https://www.facebook.com/PrimeWorldTurkiye

Prime World 2013 Türkçe Fragmanı

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar