Prime World Türkiye’de

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Emre Yolyapan

Prime World Türkiye

Nival Games firması tarafından geliştirilen MOBA tarzındaki Prime World’ün kapalı betası sürerken oyunun resmi sitesinden yapılan açıklama Türk oyuncuları sevindirdi. Yapılan açıklamada Türk oyuncular için oyunun farklı bir TR server’ının açılacağı belirtildi. Şu an Türkçe olarak kapalı beta testinde olan Prime World’ün TR versiyonuna tr.playpw.com adresinden ulaşarak kapalı beta kaydı yaptırabilirsiniz. Kapalı beta boyunca oynadığınız karakterlerin silinmeyeceği ve kapalı beta süresince oyunu oynayan oyuncuların açık betaya geçişte çeşitli ödüller kazanacağı da oyun yöneticileri tarafından duyuruldu.

Prime World’de Doklar ve Adornialılar olmak üzere 2 farklı ırk ve ırkların kendine ait kahramanları bulunuyor.

Prime World Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. SandaiKitetsu dedi ki:

    Valla çok severek oynuyorum .. Rus oyuncularla grup yapıp onlara karsı savasabılıyoruz .. ama Kiril alfabesi işte anlamadan oynuyoruz onları. oyun Türkçe,Karakter sesleri de Türkçe baya güzel Türkiyeye yönelik çalışmış adamlar… Dota ve LOL benzeri. sınıflar ilgi çekici. denemeye değer.

  2. Ali Hasan Dere dedi ki:

    Oyuna ne kadar güzel dense de bende bir League of Legends değil . DOTA2 , LoL gibi oyunları oynadıktan sonra Prime World beni tatmin etmedi . Kendi köyünü kurma olayından sonra ben oyundan koptum zaten . Ayrıca detaylı bir anlatım yok . Oyun içi kullanışsız.