Prime World Türkiye’de

Prime World Türkiye

Nival Games firması tarafından geliştirilen MOBA tarzındaki Prime World’ün kapalı betası sürerken oyunun resmi sitesinden yapılan açıklama Türk oyuncuları sevindirdi. Yapılan açıklamada Türk oyuncular için oyunun farklı bir TR server’ının açılacağı belirtildi. Şu an Türkçe olarak kapalı beta testinde olan Prime World’ün TR versiyonuna tr.playpw.com adresinden ulaşarak kapalı beta kaydı yaptırabilirsiniz. Kapalı beta boyunca oynadığınız karakterlerin silinmeyeceği ve kapalı beta süresince oyunu oynayan oyuncuların açık betaya geçişte çeşitli ödüller kazanacağı da oyun yöneticileri tarafından duyuruldu.

Prime World’de Doklar ve Adornialılar olmak üzere 2 farklı ırk ve ırkların kendine ait kahramanları bulunuyor.

Prime World Tanıtım Videosu

2 comments

  1. Valla çok severek oynuyorum .. Rus oyuncularla grup yapıp onlara karsı savasabılıyoruz .. ama Kiril alfabesi işte anlamadan oynuyoruz onları. oyun Türkçe,Karakter sesleri de Türkçe baya güzel Türkiyeye yönelik çalışmış adamlar… Dota ve LOL benzeri. sınıflar ilgi çekici. denemeye değer.

  2. Oyuna ne kadar güzel dense de bende bir League of Legends değil . DOTA2 , LoL gibi oyunları oynadıktan sonra Prime World beni tatmin etmedi . Kendi köyünü kurma olayından sonra ben oyundan koptum zaten . Ayrıca detaylı bir anlatım yok . Oyun içi kullanışsız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir