Prime World’de Büyük Yenilikler

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Prime World v9.8

Nisan Ayında açık betada 1. Yılını dolduran Prime World için, geliştirici ve yayıncı şirketi olan Nival tarafından yakın gelecekle ilgili planlar açıklanmıştı. Henüz bir aylık bir zaman geçmiş olmasına rağmen son yapılan güncelleme ile Nival oyuncularına verdiği sözlerin büyük bölümünü gerçekleştirdi.

Yeni güncelleme Version 9.8’in Prime World’e getirdiği en önemli yenilikler şunlar:

Anlaşmalı Savaşlar:

Artık Prime World oyuncuları birlikte savaşa girecekleri takım arkadaşlarını seçebildikleri gibi, rakip takımı da seçebiliyorlar. Büyük ve Özel turnuvaların düzenlenmesine de imkan sağlayacak nitelikte olan bu yeniliğin, oyunun sürekliliği içerisinde suistimali olasılığını da göz ardı etmeyen geliştiriciler, bu konuda da gerekli tedbirleri almış durumdalar. Anlaşmalı savaşların sonucunda katılımcılar herhangi bir ödül, deneyim veya reyting kazanamıyor ancak enerji  harcıyorlar.

Kahraman gelişimi için yeni bina: Taverna/Çay ocağı

PvP tabanlı gelişim yanında PvE konusuna da ağırlık veren geliştiriciler tarafından oyuna, oyuncuların online olamayacağı zamanları faydalı bir şekilde değerlendirmesi ne veya o anda savaşta kullanmayacağı kahramanları geliştirmesine imkan sağlayan bir bina eklenmiş durumda.

Prime World

Oyuncular bina seviyesine göre bir yada daha fazla kahramanı buradaki 8 saatlik görevlere gönderebiliyor. Görevlerin sonucunda hem gönderilen kahramanlar seviyelerine göre değişik oranlarda deneyim kazanıyor,  hem de daha zor görevleri başardıklarında gümüş, yetenek, prime kristali, hammadde gibi çeşitli ödüller kazanabiliyorlar.

Binanın maksimum gelişim seviyesi 40.

Reyting sisteminde değişiklik ve yeni rütbe

Oyuna yeni başlayan oyuncuların, oyun dinamiklerini öğrenip tecrübe kazanana kadar, kendilerinden daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmaması için, başlangıç reytingleri 1290’dan 1100’e düşürüldü ve 1199’dan daha az reytinge sahip olan kahramanlar için Acemi rütbesi getirildi.

Yeni Skinler:

Birçok kahraman için hazırlanan yeni görünümlerden bazıları, kahramanların cinsiyet değiştirmesine de imkan sağladığı gibi, yeni bir seslendirme ve yeni animasyonlar içerenleri de mevcut. Yeni skinler, Bahar Koleksiyonu adıyla oyuncuların beğenisine sunuldu ve büyük ilgi gördü. Kahramanının artık kışlık giysilerle dolaşmasını istemeyen Prime World oyuncuları, Praia’lı modacıların yeni tasarımlarını çok sevdi.

Version 9.8: Tüm bu yeniliklerin yanında bir çok mevcut özellik ve kahramanın yeniden dengelenmesini ve geliştirilmesini de içeriyor.

Prime World kendine özgü çizgisi ile, browser oyunlarının kale geliştirme ve kahraman yetiştiştirme zevkini, MOBA tarzının hardcore savaşlarıyla başarılı bir şekilde birleştiriyor. Sosyal eklentileri sayesinde ise sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla “her hangi bir konuda spam yapmadan”, birlikte oynayabilmenizi sağlıyor.

Prime World açık betasına katılmak için  http://tr.playpw.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Prime World incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar