Priston Tale 2 Açık Betası 24 Mart’ta Başlıyor

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Basın Bildirisi

İzmir, Türkiye — Mart 23, 2011—Game Bridger, Ocak ayında Türk oyun severlerle buluşturduğu Priston Tale 2: The Second Enigma oyunu için açık beta sürecine başlıyor. Açık beta süreci, 24 Mart 2011 Perşembe günü Türkiye saati ile 18.00’de ilgilenen tüm oyuncular için başlayacak. Bu açılışı kutlamak için oyun ve eğlence platformu GamerKraft Türkiye, sıkı oyuncuların, sadece oyunu oynayarak ve karakterlerinin seviyesini yükselterek, nakit ödüllerden bir veya daha fazlasını kazanabilecekleri çok özel bir yarışmaya da ev sahipliği yapıyor olacak. GamerKraft üyeleri açık betada kullanacakları yeni istemcileri veya kapalı beta sürümlerini yükseltebilecekleri güncelleştirmeyi http://pt2.gamerkraft.com.tr adresinden edinebilirler.

“49ncu Seviye Yarış” etkinliği tüm açık beta oyuncularını, 49ncu seviyeye ilk erişenlerden olmak ve iki farklı yoldan ödüller kazanmak için başlangıç çizgisinde buluşturacak. 49ncu seviyeye herhangi bir karakteri ile erişen ilk beş oyuncu 100 TL ödül için yarışacak. Tek bir hesaba ait altı farklı sınıftan altı karakterle erişen ilk beş oyuncu 1000 TL’yi bulan büyük ödüllerden kazanacak. Ayrıca sadece oyunu oynayarak ve seviyelerini yükselterek kazanabilecekleri birçok ödül de Priston Tale oyuncularını bekliyor. Bu yarışmalar Priston Tale açık betaya başlar başlamaz, yani 24 Mart Perşembe günü saat 18.00’de başlıyor. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey oynamak. Başlangıç çizgisinde yerinizi almak için http://pt2.gamerkraft.com.tr adresinden oyun istemcinizi indirin. Bu etkinlik ve yarışma ile ilgili tüm detayları http://forum.gamerkraft.com.tr adresindeki GamerKraft forumlarında bulabilirsiniz.

Priston Tale 2: The Second Enigma, Windows platformu için ücretsiz bir MMORPG oyundur. Oyuncular, uçsuz bucaksız ve harikulade Priston kıtasının Şeytani tanrısı Miranda‘nın zulmüne son verebilecek tek gücü elde etmek için yarışmaktadırlar: The Second Enigma.  Priston Tale 2, oyunculara üç farklı ırk ve onlarca sınıftan karakterler, binlerce görev,  rekabetçi PvP yapısı, yeni eşya ve beceriler ve kapsamlı birlik ve parti desteği ile benzersiz bir RPG deneyimi sunar.  Tüm bunlara ek olarak, Unreal Motoru sayesinde göz alıcı grafikleri ile Priston Tale 2: The Second Enigma oyunu ilgiyle izlenen yapımcı YD Online‘ın imzasını taşımaktadır. Priston Tale 2: The Second Enigma, GamerKraft‘ın ücretsiz oyunlarından biridir.

Priston Tale 2: The Second Enigma ücretsiz indirilip oynanabilir.  http://pt2.gamerkraft.com.tr adresinden Priston Tale 2‘nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GamerKraft portalının tüm ücretsiz oyunları ve sosyal platformu için http://www.gamerkraft.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. reymysteryo619 dedi ki:

    kaydolmak istiyorum

  2. Ali Hasan Dere dedi ki:

    KApandı sanırım suan doğru mu ?