Priston Tale 2 Türkçe Kapalı Beta Testi Yayında!

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Destansı Priston Kıtası Kapılarını Seçkin Türk Oyunculara Açıyor.

Game Bridger Entertainment, oyun ve eğlence platformu GamerKraft Türkiye üzerinden, ilgiyle beklenen destansı oyunu Priston Tale 2: The Second Enigma’nın Türkçe sürümünü kapalı beta testi için yayına başladı.

Oyunu Türkiye’den ilk oynayanlardan olmak isteyen oyuncular http://pt2.gamerkraft.com.tr adresini ziyaret edebilirler. Kapalı beta testi süresince sadece sınırlı sayıda oyuncu, oyunu oynayabileceği için acele edin.

Priston Tale 2 Türkiye kapalı beta testine katılmak isteyen oyuncular, http://www.gamerkraft.com.tr adresinden oluşturabilecekleri ücretsiz GamerKraft hesabına ve kapalı beta anahtarına ihtiyaç duyacaklar.  Kapalı beta anahtarları, Türk oyuncuların yakından tanıdığı seçkin internet siteleri aracılığıyla dağıtılmaya başlanmıştır. http://www.mmotr.com/priston-tale-2-kapali-beta-anahtari bağlantısından ÜCRETSİZ beta anahtarınızı edinebilirsiniz. Priston Tale 2 ‘nin resmi Facebook sayfasından http://www.facebook.com/pt2.tr anahtarları alabileceğiniz diğer siteleri öğrenebilirsiniz. Kapalı beta anahtarı edinme ve kullanma hakkında detaylı bilgiye http://pt2.gamerkraft.com.tr/beta.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Priston Tale 2: The Second Enigma, Windows platformu için ücretsiz bir MMORPG oyundur. Oyuncular, uçsuz bucaksız ve harikulade Priston kıtasının Şeytani tanrısı Miranda ‘nın zulmüne son verebilecek tek gücü elde etmek için yarışmaktadırlar: The Second Enigma.  Priston Tale 2, oyunculara üç farklı ırk ve onlarca sınıftan karakterler, binlerce görev,  rekabetçi PvP yapısı, yeni eşya ve beceriler ve kapsamlı birlik ve parti desteği ile benzersiz bir RPG deneyimi sunar.  Tüm bunlara ek olarak, Unreal Motoru sayesinde gözalıcı grafikleri ile Priston Tale 2: The Second Enigma oyunu ilgiyle izlenen yapımcı YD Online ‘ın imzasını taşımaktadır. Priston Tale 2: The Second Enigma, GamerKraft ‘ın ücretsiz oyunlarından biridir.

Priston Tale 2: The Second Enigma ücretsiz indirilip oynanabilir.  http://pt2.gamerkraft.com.tr adresinden Priston Tale 2 ‘nin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GamerKraft portalının tüm ücretsiz oyunları ve sosyal platformu için http://www.gamerkraft.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar