Prius Online Yolda!

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Prius Online

gPotato’nun yeni MMORPG’si Prius Online 2011’in ikinci çeyreğinde oyuncularla buluşuyor.

Yapımcıların F2P oyun dünyasına pek çok yenilik getirme iddiası ile hazırladıkları Prius Online’ın en dikkat çekici özelliği ‘sinematik’ MMORPG deneyimi. Oyunda çok sayıda ara sinematik bulunuyor ve bu sağlam bir hikaye örgüsünün de oyuna dahil edileceği anlamına geliyor.

Prius Online

Oyuncular oyunun bir noktasında Anima adındaki karakterle tanışıyorlar ve her oyuncunun Anima ile ilişkileri oyundaki tercihlerine göre şekilleniyor. İlk ekran görüntülerine bakılırsa grafikler konusunda da hayal kırıklığına uğramayacağız. Prius Online 2011’de sabırsızlıkla beklediğim oyunlardan, size de listeye almanızı tavsiye ederim.

Oyun hakkındaki gelişmeler için sayfamızı takip edin.

Prius Online Resmi Sitesi: http://prius.gpotato.com/

Prius Online Ekran Görüntüleri:

 

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. nesat dedi ki:

  prius online turkey

  facebook sayfası açıldı lütfen beğenin…

 2. SeNa dedi ki:

  Territory that will be covered by us:

  North America (Excluding Mexico)
  Central America (all countries)
  Europe (Excluding Turkey, Russia and CIS)

  Türkiye malesef katılamıyor!!!

  • wombworm dedi ki:

   Türkiye Asya grubunda.

  • wombworm dedi ki:

   Yanılmışım Türkiye açık betaya da katılamıyor. Türkiye’de gPotato üzerinden Prius Online oynayamayacağız. En azından şimdilik öyle görünüyor. Türkiye’de yayıncının kim olacağı hakkında bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.