Ragnarok Online’da yepyeni ve tanıdık eşyalar!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Ragnarok Online

Ragnarok Online Türkiye ekibi, daha önceki röportajlarda sık sık kültürümüzü tema alan içerik üretmek ve eklemek istediklerinden bahsetmişlerdi. Görünüşe göre, bu sözlerini yerine getirmişler!

Bugün iShop’larına üç yeni eşya eklediler. İlki Pala, oyuna göre yetenekli savaşçılar için hazırlanmış, hızlı bir kılıç. Sonraki Kaftan, kutsal yönü olan bir cübbe. Son olarak, “Bushy Moustache” diye geçen Pala Bıyık’ı görüyoruz. Takanın gücünü artıran bu bıyık, söylememiz lâzım ki çok sevimli gözüküyor!

Oyun dengesini bozmadan, oyunu pay to win’e çevirmeden, dikkatli adımlarla daha pek çok eşya ekleneceğini söyleyen Ragnarok Online Türkiye ekibi, şimdiden Türk temalı yeni eşya istekleri yaptıklarını ve yeni projelerin yolda olduğunu söylüyor. Hatta oyuna bazı NPC ve görevler konması bile mümkünmüş!

Amerika’dan Japonya’ya, Filipinler’den Avrupa’ya kadar dünyanın dört köşesinde oynanan Ragnarok Online’ın Avrupa sunucusunda böyle Türk odaklı eşyalar görmek gerçekten keyif verici. Yeni projelerini merakla bekliyoruz!

Ragnarok Online hakkında daha fazla bilgi almak ve oyuna başlamak için www.ragnarokturkey.com adresini ziyaret edebilir veya facebook.com/ragnaroktr üstünden Facebook sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Ragnarok Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar