Ragnarok Online’da yepyeni ve tanıdık eşyalar!

Bu yazı 11 sene önce eklendi.

Ragnarok Online

Ragnarok Online Türkiye ekibi, daha önceki röportajlarda sık sık kültürümüzü tema alan içerik üretmek ve eklemek istediklerinden bahsetmişlerdi. Görünüşe göre, bu sözlerini yerine getirmişler!

Bugün iShop’larına üç yeni eşya eklediler. İlki Pala, oyuna göre yetenekli savaşçılar için hazırlanmış, hızlı bir kılıç. Sonraki Kaftan, kutsal yönü olan bir cübbe. Son olarak, “Bushy Moustache” diye geçen Pala Bıyık’ı görüyoruz. Takanın gücünü artıran bu bıyık, söylememiz lâzım ki çok sevimli gözüküyor!

Oyun dengesini bozmadan, oyunu pay to win’e çevirmeden, dikkatli adımlarla daha pek çok eşya ekleneceğini söyleyen Ragnarok Online Türkiye ekibi, şimdiden Türk temalı yeni eşya istekleri yaptıklarını ve yeni projelerin yolda olduğunu söylüyor. Hatta oyuna bazı NPC ve görevler konması bile mümkünmüş!

Amerika’dan Japonya’ya, Filipinler’den Avrupa’ya kadar dünyanın dört köşesinde oynanan Ragnarok Online’ın Avrupa sunucusunda böyle Türk odaklı eşyalar görmek gerçekten keyif verici. Yeni projelerini merakla bekliyoruz!

Ragnarok Online hakkında daha fazla bilgi almak ve oyuna başlamak için www.ragnarokturkey.com adresini ziyaret edebilir veya facebook.com/ragnaroktr üstünden Facebook sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Ragnarok Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar