RaiderZ kapalı beta kayıtları başladı!

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

RaiderZ Europe kapalı beta kayıtları başladı

Geçmiş haftalarda Avrupa’dan basın mensupları ve topluluk yöneticileri video oyun yayımcısı Frogster’in yeni oyunu RaiderZ’in alfa testine davet edildi. Şimdi sırada canavar avı MMO oyunu için ileriye bakmak ve beta katılımına teşrif var. Oyuncular artık resmi sayfa www.raiderz-europe.com üzerinden betaya kaydolabilir ve katılım hakkı elde edebilir.

Başarılı bir Alfa

Layıkı ile tamamlanan alfa testinde topluluk ve bazı medya mensupları Frogster ekibinin hazırladığı canlı streaming akşamına iştirak etti. Dünya çapında bir ilke şahit olan katılımcılar ekran görüntülerinde de görüleceği üzere bir masal yaratığı olan orta seviye Boss’unun 45 dakika süren amansız mücadelesinde nefes kesen mağlubiyetine tanıklık ettiler.

Yenilik zamanı

Resmi test panolarında yoğun bir faaliyet sergileyen alfa testi katılımcıları olumlu geri dönüşlerin yanı sıra oyunu daha da geliştirebilecek çok ilginç öneriler de sundular. Frogster ekibi şimdi bu farklı fikirleri gözden geçirecek, derleyecek ve bunları oyuna dahil etmek adına oyunun geliştricisi MAIET ile görüşecek.

Yeni bir sayfa açma zamanı

Bugün güzellik bakıma alınan RaiderZ’in resmi web sitesi haber bülteni başvurusundan beta başvuru sayfasına dönüştü. Oyuncular artık www.raiderz-europe.com adresinden bu senenin ilerleyen zamanlarında gerçekleşecek olan kapalı beta sürecine kaydolabilir. Kaydolan ilk 10,000 oyuncu kapalı betanın ilk sürecine katılım hakkı elde edecektir.

RaiderZ’in hayatındaki bu yeni kilometre taşını kutlamak için Frogster oyun hikayesinin içeriğini tanıtan ilk fragmanı hazırladı. Tek bir meteor nasıl olur da kocaman bir dünyayı yıkabilir? Bunun cevabını fragmanda bulabilirsiniz:

RaiderZ Story Trailer

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  hiç cb key kalmadı mı ?

 2. Numan Baha dedi ki:

  oyunu acayip merakla bekliyorum … Çok güzel bir oyun grafikleride süper ancak kapalı beta olması ve key dağıtmamanız kötü 🙁 … !

 3. Oyun Hastasıı dedi ki:

  Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum çok harika bir şeye benziyor.

 4. Arda yılmaz dedi ki:

  Kapalı betanın ne zaman baslayacagı hakında blginz var mı??