Rakion Ağustos Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Rakion Ağustos Etkinlikleri

Rakion Ağustos yaması ile birlikte gelen büyük etkinlikler de Ağustos ayı boyunca Rakioncularla olacak!

Rakion‘a yeni başlayan oyuncular için hazırlanan Başlangıç Paketi ile yeni oyuncular oyuna daha kolay alışacaklar. İçerisinde Özellik Puanı (10), 4x Tecrübe Puanı, Ejderha Pulu Seti ve 3 adet Nak Yardımcı Yaratığı bulunan bu set, acemi Rakionculara çok yardımcı olacak!

Ayrıca Güçlü Kullanıcı Kartı halen Dükkan’da! Büyük özellikler barındıran Güçlü Kullanıcı Kartı’nı bu ay bitmeden satın alın ve üstün özelliklerden faydalanın!

OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE EĞLENCEYE DOYUN!

Herkes Tek, Öldür Kazan, Başkan Savaşı gibi birçok oyun içi etkinlik ile hem binlerce altın ve sürpriz ödül kazanma şansı yakalayın, hem de Rakion Oyun Görevlileri olan Aseloth, Rano ve Zeroth ile tanışma şansı yakalayın!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar