Rakion Ağustos Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rakion Ağustos Etkinlikleri

Rakion Ağustos yaması ile birlikte gelen büyük etkinlikler de Ağustos ayı boyunca Rakioncularla olacak!

Rakion‘a yeni başlayan oyuncular için hazırlanan Başlangıç Paketi ile yeni oyuncular oyuna daha kolay alışacaklar. İçerisinde Özellik Puanı (10), 4x Tecrübe Puanı, Ejderha Pulu Seti ve 3 adet Nak Yardımcı Yaratığı bulunan bu set, acemi Rakionculara çok yardımcı olacak!

Ayrıca Güçlü Kullanıcı Kartı halen Dükkan’da! Büyük özellikler barındıran Güçlü Kullanıcı Kartı’nı bu ay bitmeden satın alın ve üstün özelliklerden faydalanın!

OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE EĞLENCEYE DOYUN!

Herkes Tek, Öldür Kazan, Başkan Savaşı gibi birçok oyun içi etkinlik ile hem binlerce altın ve sürpriz ödül kazanma şansı yakalayın, hem de Rakion Oyun Görevlileri olan Aseloth, Rano ve Zeroth ile tanışma şansı yakalayın!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar