Rakion’a Yeni Yama

Rakion Eylül Yaması

Rakion bu hafta yeni yama heyecanını yaşıyor. Oyuncular yeni etkinlikleri ve yeni eklenen eşyalardan oldukça memnun. Yeni harf toplama etkinliği ile etkinlik puanı yağmuru da başladı. Rakiplerini öldüren her oyuncu cesetlerden düşen soru işaretlerini toplayıp etkinlik puanı kazanabilir. Her soru işareti 1 etkinlik puanı değerinde. Bu soru işaretleri size tamamlamanız gereken 3 kelimeden rastgele birer harf vermektedir. Her kelime tamamlandığında ise oyuncu tam 50 etkinlik puanı kazanır. Yalnız dikkatli olun etkinlik puanları Eylül ayı yaması bittiğinde etkinlik puanları da silinmektedir.

Ayrıca yeni yardımcı yaratıklar ve yepyeni eşyalar da Rakion Dükkan bölümüne eklenmiştir. Birbirinden güçlü yardımcı yaratıklar, en ağır saldırılara karşı sağlam duran yeni setler sizleri bekliyor!

Bunların yanında Rakion‘da her hafta sonu yapılan iki katı tecrübe puanı ve büyüleme etkinliği bu hafta sonu da mevcut. Hafta sonu tüm oyu bölümlerinde kazandığınız tecrübe puanları iki ile çarpılacak! Ayrıca büyüleme etkinliği ile artı basarken eşyalarınızın yanma şansı 0!

Etkinliklerle dolu Rakion Eylül ayında da oyun severlerin ilgisini çekmeye devam edecek!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir