Rakion’da Klan Sistemi Yenilendi

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Rakion Klan Sistemi Yenilendi

Rakion‘da son zamanların en göze çarpan yeniliği Klan sistemi oldu. Aslında yenilik de dememek lazım daha önce de Rakion‘da klan sistemi mevcuttu. Ancak yaşanan problemler nedeniyle bir süre bakıma alınıp, devre dışı bırakıldı. Uzun bir aradan sonra oyuncuların heyecanla beklediği klan sistemi yenilenerek, Rakion‘a eklendi. Artık oyunda arkadaşlarınızla bir klan oluşturup klan savaşlarına dahil olabilir, klanınız için mücadele edebilirsiniz. Kazanacağınız klan puanları sayesinde ise klanınızı Rakion‘un en iyi klanları listesine yazdırabilirsiniz.

Son yama ile Rüzgar Seti’ni Rakion’a dahil edildi. Bu set özellikle hızı ve görüntüsü ile oyuncuların çok ilgisini çekmiş durumda! 80 seviye üzeri oyuncuların giyebildiği bu set bölüm oyunlarında da çok daha iyi performans göstermenize olanak tanıyacak. Set halinde toplam 25.900 Nakite satılan Rüzgar Seti, diğer setlere oranla çok da ucuz bir fiyata satışta bulunuyor. Bir diğer etkinlik de yeni oyunculara özel. Yeni bir hesap üzerinden oyuna giriş yapan ve bir karakter oluşturan tüm oyunculara, oyuna daha kolay alışabilmeleri için yardımcı olacak paket hediye ediliyor.

Oyuna yeni başlayan oyuncular için önceden Maceracı Paketi adında bir eşya satışa sunulmuştu. Bu etkinlikte de Maceracı Paketi’nin bir benzeri gerçekleştirildi. Artık oyuna başlayan yeni oyuncular oyunda yabancılık çekmeyecek. Paket İçeriğinde; Özellik Puanı (10) (30 Günlük), 4x Tecrübe Puanı (30 Günlük), Ejderha Pulu Seti (30 Günlük), 3 Nak Yaratığı (30 Günlük) bulunuyor.

Yama ile gelen yeniliklerden bir diğeri de Efsanevi eşya Güçlü Kullanıcı Kartı’nın yeniden aktif olması. Bu eşya sayesinde oyuncular, birçok özelliğe çok daha kolay sahip olma fırsatı yakalıyorlar. Tüm bunlara ek olarak, bütün oyuncularımızın bölümleri, hiçbir ücret ödemeden sıfırlandı. Normal şartlarda Bölüm Sıfırlama eşyası kullanılarak yapılan bu işlem, bu yamada tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.

Bu ay Rakion’a gelen yeni Rüzgar Seti’ne ek olarak 2 yeni yardımcı yaratık daha Rakion‘cuların hizmetine sunuldu. Altın Yıldız ve Kara Yıldız yardımcı yaratıklarını kullanan oyuncular, gerek bölüm oyunlarında, gerekse savaş oyunlarında rakiplere karşı çok büyük üstünlük sağlayacaklar. Altın Yıldız seviye sınırlaması gerektirmez ancak Kara Yıldız 30 seviye ve üzeri için kullanılabilirdir. Ayrıca Altın Yıldız veya Kara Yıldız’ı kullanan oyuncular fazladan %50 Tecrübe Puanı ve Altın kazanacaklar! Tüm bu etkinlikler 3 Eylül tarihine kadar geçerlidir. Acele edin ve bu müthiş fırsatlardan faydalanın!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar