Rakion Zombi Modu

Rakion’da Zombi Modu

Rakion Zombi Modu

Rakion haritalarını zombiler bastı! Rakion‘un korkusuz savaşçılarının düşmanları çoğalıyor! Bu kez zombiler Rakioncuları zorlayacak. Bu yeni oyun modu ile birlikte Rakion’a da yeni bir soluk geldi. Bakalım insanların sonunu getirmek içni Rakion‘u istila eden zombileri Rakion‘un savaşçıları durdurabilecek mi? Yoksa Rakioncular da birer zombiye mi dönüşecek?

Zombi Modu hakkında nasıl olacağı ile ilgili detaylara girecek olursak; Kullanıcılardan biri oyuna zombi olarak başlar. Kimse zombinin kim olacağını bilmez. Zombinin ana amacı takım arkadaşlarını zombiye dönüştürerek kendisine yardımcı olmalarını sağlamaktır.

Zombi salgınına yakalandıktan sonra zombi takımının parçası olursunuz. Diğer oyunculara saldırarak onları da zombi virüsü bulaştırıp, zombiye dönüştürmeye çalışırsınız. Herkes zombi olduğunda oyunu kazanırsınız.

Oyuncular zombi olmadan kalarak diğer oyuncuları tur sonuna kadar öldürmelidir. Bunu yaparak sağ kalanların kazanmasını sağlarlar. Zombi veya sağ kalan olarak elinizden gelenin en iyisini yapın. Takımınıza katkınızın yüzdesine göre çeşitli ödüller de kazanırsınız

Unutmayın; bayramda da müthiş kampanyalar MStarZombirock ve Rakion oyuncularını bekliyor olacak.

Rakion incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir