Ran Online Avrupa Yayıncılığını Game-Masters Aldı

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Game-Masters Ran Online

Games-Masters Ran Online için yayın anlaşması yaptığını duyurdu.

Games-Masters.com, lider bağımsız ücretsiz oyun yayıncısı, bugün Min Communications ile Ran Online’ı Avrupa’da yayınlamak üzere anlaşmaya vardığını duyurdu.

Oyun şimdiki zamanda, okullarda ve şehirlerde geçiyor. Oyuncular dört farklı okulun (gruplar) ve kulübün (klanlar) mensupları olarak yerlerini alıyorlar ve birleşerek dünyayı şeytani güçlere karşı savunuyorlar.

Oyunda geniş bir PvE ve PvP içeriği var, binlerce görev ve keşfedilmeyi bekleyen düzinelerce zindanlar var ve zorlu PvP modları var.

İçerdikleri:

  • Klüp Savaşı – Açık Dünyada PvP Klan savaşları
  • Klüp Savaşı Lideri – Bu 2 Klan (Klüp) arasında, 4 farklı içeriği olan özel bir alanda yapılan ve belli bir bölgeyi ele geçirme mantığına dayalı olan bir savaştır
  • Klüp Ölüm Maçı – Gene, bir Klan savaşıdır, ama bu sefer her taraf için 8 oyuncu sınırı vardır
  • Zulüm (Okul Savaşları) – Bu bir Grup savaşıdır ve sadece maksimum leveldeki karakterlerin 3 saatte bir üstünlüklerini sergileyecekleri bir savaştır.

Oyunda çok derin bir karakter özelleştirme, item güncellemeleri, ve oyucuların tecrübe edecekleri 6 sınıf var.

Ran Online

Oyun Asya’da ilk olarak 2005’te yayınlandı, ve 8 yılda 26 güncelleme yapıldı, bunun içinde bugünkü kalitesine ulaşmasını sağlayan grafik motoru güncellemesi yapıldı.

Thorsten Schauer, Games-Masters.com CEO’su yaptığı açıklamada: “Ran Online derin içeriği ve özelleştirmesi ile Asya’daki en başarılı MMORPGlerden birisidir, ve tüm Avrupa’daki fanların EU versiyonunu oynadıklarını görmeye sabırsızlanıyoruz ”dedi.

Ran Online oyun client İngilizce olarak çalışırken, websitesi, ödeme sistemleri ve destek farklı dillerde hizmet verecektir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar