Ran Online Avrupa Yayıncılığını Game-Masters Aldı

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Game-Masters Ran Online

Games-Masters Ran Online için yayın anlaşması yaptığını duyurdu.

Games-Masters.com, lider bağımsız ücretsiz oyun yayıncısı, bugün Min Communications ile Ran Online’ı Avrupa’da yayınlamak üzere anlaşmaya vardığını duyurdu.

Oyun şimdiki zamanda, okullarda ve şehirlerde geçiyor. Oyuncular dört farklı okulun (gruplar) ve kulübün (klanlar) mensupları olarak yerlerini alıyorlar ve birleşerek dünyayı şeytani güçlere karşı savunuyorlar.

Oyunda geniş bir PvE ve PvP içeriği var, binlerce görev ve keşfedilmeyi bekleyen düzinelerce zindanlar var ve zorlu PvP modları var.

İçerdikleri:

  • Klüp Savaşı – Açık Dünyada PvP Klan savaşları
  • Klüp Savaşı Lideri – Bu 2 Klan (Klüp) arasında, 4 farklı içeriği olan özel bir alanda yapılan ve belli bir bölgeyi ele geçirme mantığına dayalı olan bir savaştır
  • Klüp Ölüm Maçı – Gene, bir Klan savaşıdır, ama bu sefer her taraf için 8 oyuncu sınırı vardır
  • Zulüm (Okul Savaşları) – Bu bir Grup savaşıdır ve sadece maksimum leveldeki karakterlerin 3 saatte bir üstünlüklerini sergileyecekleri bir savaştır.

Oyunda çok derin bir karakter özelleştirme, item güncellemeleri, ve oyucuların tecrübe edecekleri 6 sınıf var.

Ran Online

Oyun Asya’da ilk olarak 2005’te yayınlandı, ve 8 yılda 26 güncelleme yapıldı, bunun içinde bugünkü kalitesine ulaşmasını sağlayan grafik motoru güncellemesi yapıldı.

Thorsten Schauer, Games-Masters.com CEO’su yaptığı açıklamada: “Ran Online derin içeriği ve özelleştirmesi ile Asya’daki en başarılı MMORPGlerden birisidir, ve tüm Avrupa’daki fanların EU versiyonunu oynadıklarını görmeye sabırsızlanıyoruz ”dedi.

Ran Online oyun client İngilizce olarak çalışırken, websitesi, ödeme sistemleri ve destek farklı dillerde hizmet verecektir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar