Rappelz Epic VII 3. Bölüm: ALIN YAZISI Kasım 2011’de

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Rappelz Epic VII 3. Bölüm - Alın Yazısı

Basın Bildirisi:

Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, fantastik MMORPG oyunu Rappelz’in bir sonraki bölümü olan Epic VII Bölüm 3: ALIN YAZISI’nın bütün Avrupa sunucularında yeni ve beklenen içeriğiyle Kasım ayında yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

Epic VII Bölüm 3 en sonunda uzun zamandır beklenen 148 seviyesi ve üstüne erişen bütün oyuncular için mevcut olacak olan Ustalık Sınıfı görevini takdim edicek. Görevi kudretli Hector’dan almak için oyuncular kötülüğü ile ün salmış şeytani Cadı’yı ve Lucian’ı alt edip daha sonra Kara Delik’teki zorlu mücadelelerden geçmeye çalışacak.

ALIN YAZISI ayrıca Vulcanus isimli Rappelz’in ilk tek kişilik 30 seviyesi üzerindeki grup olmadan bir zindanı bitirmek isteyen kullanıcılara hitap eden özel zindanını oyuna ekleyecek. Zindandaki dehşet saçan canavarlar oyuncunun seviyesine göre olacak ve her oyuncuya kendi seviyesine göre meydan okunacak. Zindanın 3 katını temizledikten sonra oyuncular, Rondo’dan gelen, lanetlenmiş ve  korkunç canavar haline dönüşmüş eski zamandan kalma bir kişi olan Vulcanus’un odasının bulunduğu dördüncü ve en son kata giriş hakkı elde ecekler.

Bunun ötesinde Rappelz’in yeni serüveni, 29. Yaratık olan “ Küp “ yaratığını getirecek. “ Küp “ mana kristallerinden oluşmuş, hayata sihir ve gizemli antik teknoloji ile getirilmiş duygu ve hislerden uzak fakat içgüdüleri ile varlığını sürdüren bir yaratıktır. Bu ender ve özel yaratık bütün kahramanları değişken tank, sihirli ve kutsama yetenekleri ile destekleyecek.

Bunun yanında Yaratık Çiftliği menüsü daha kullanışlı bir kullanım için değişecek; kullanıcı arayüzü daha gelişmiş bir dünya haritası ve mini harita, karakter ekranı değişikliği, görev işaretleri, karakter ve yetenek pencereleri ve eşsiz yetenekler  gibi daha bir çok farklı özellikler ile yenileştirilecek.

Rappelz Epic VII Part 3: ALIN YAZISI yayınlanacağı Kasım ayına kadar gelecek haftalarda daha fazla bilgiyle oyunseverleri bilgilendirecek. Daha fazla bilgi için lütfen Rappelz’in Avrupa sayfasını http://rappelz.gpotato.eu ziyaret ediniz.

Rappelz ve bütün gPotato.eu oyunları hakkındaki bütün basın bilgilerini basın merkezimizde http://press.gpotato.eu/latest.asp bulabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar