Rappelz Epic VII Bölüm 2: İhtiras bugün yayınlanıyor

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Basın Açıklaması

Maceraseverleri Kara Zindanı, Yaratık Çiftliğini ve bir çok yeniliği keşfetmeye davet ediyoruz.

Dublin, İrlanda – 31 Mart 2011 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren ücretsiz online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, fantastik MMORPG oyunu Rappelz’in yeni bölümünün yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duyar. Epic VII Bölüm 2  İHTİRAS bu akşam Türkiye, İtalya ve Polonya’da yayınlanıyor.

Kara Delik zindanı 138 seviye üstü bütün oyuncular için kapılarını açarken, birbirinden farklı bölgeler, çok sayıda görev ve mücadele, ve ayrıca özel bir yaratıktan destek sunuyor. “Çelişki İkizi”, şeytani ve dehşet verici canavarları yenip hayatta kalmaları ve en son boss  ile yüzleşmeleri için oyunculara yardım edecek.

Rappelz’deki donmuş yer Kayıp Ada, 130 seviye üstündeki maceraseverlerin keşif ekiplerine yardım ederek gizemini çözmelerini bekleyecek. Karanlığın Fısıltısı genişlemesinden sonra gelen bu yeni bölüm oyuncuları daha fazla mücadeleye çağırırken, bu maceranın ödülü olarak oyuna yeni katılan güzel yaratık “ Kainen” i sunuyor.

Yaratıkları evcilleştirmek Rappelz’in ana özelliklerinden bir tanesidir. Oyunculara bu konuda yardım edebilmek için İHTİRAS bölümünde yeni bir Yaratık Çiftliği göze çarpıyor. Yaratık Çiftliği Bileti alarak oyuncular, yaratıklarını belli bir zaman çiftlikte bırakabilir ve onların daha hızlı büyümesini ve otomatik olarak seviye atlamasını sağlayabilirler.

Ayrıca bunların yanında Rappelz maceracıları, halihazırda bulunan bir çok özelliğin iyileştirilmesi ve yepyeni bir çok özellik görecek, örneğin yenileştirilmiş kullanıcı envanteri arayüzü, kemer sistemi, boss kartları, yeni zırhlar ve silahlar vs.  Rappelz Epic VII Bölüm 2 İHTİRAS için daha fazla bilgiye resmi  yeni mini sitemiz http://rappelz.gpotato.eu/obsession üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni bölüme ulaşmak için sadece ücretsiz gPotato.eu hesabı açman, oyunu indirmen ve dünya çapındaki 5 milyondan fazla Rappelz oyuncusuna katılman yeterli.

Rappelz Epic VII Bölüm 2: İhtiras Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar