Rise Of The Tomb Raider’a Türkçe Yama Geliyor!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

2016 Ocak ayında piyasaya sürülen Rise Of The Tomb Raider, Square Enix tarafından geliştirilmektedir. Oyun için Türkçe Yama çalışmalarının başladığı haberi sizlerle.

922add2e-8838-4471-a021-da5e405c00ec.jpg._CB317789992_

Oyun Çeviri ekibi, bildiğiniz gibi uzun zamandır büyük bir sessizliğe bürünmüştü. Ancak gelen son haberle birlikte, bu sene iki büyük oyunun çevirisine başladıkları duyuruldu. Bu bahsi geçen iki çeviriden ilki olacak ve en önemlisi ise, 2016 Ocak ayında PC için piyasaya sürülen Rise Of The Tomb Raider oyunu olacak.

Söylenenlere göre, henüz yeni başlanılan bu çeviri işleminin, her hafta güncelleme ve hızlı bir çalışmayla birlikte, oldukça kısa bir süre sonra tamamen Türkçe Yama biçiminde ve Türkçe Altyazı şeklinde Oyun Çeviri’nin internet sitesinde yayınlanacak.

Önceki yaptıkları çalışmalarla birlikte, oyun severlerden her zaman tam not almayı başaran ekip, bu çalışmanın da insanlar tarafından oldukça beğenileceğinden şüphe etmiyor. Çünkü kaliteli bir çalışma ve özenli işlemler sonucunda, doyasıya eğlenceye ulaşabileceksiniz. Oyun Çeviri ekibinin çevirisini yaptığı diğer oyun ise, geçtiğimiz yıllarda oldukça fazla beğenilen Middle-Earth Shadow of Mordor oyunu olacak.

middle-earth-shadow-of-mordor-2014-game

Bu oyunun ise, %61 ‘i şuan için tamamlanmış durumda olduğu biliniyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar