Rockstar Games Yeni Bombasını Duyuracak!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Uzun bir süredir GTA V üzerinde yoğunlaşan Rockstar Games şirketinin, yeni dönemde GTA’a ara verip veya tamamen bu defteri kapatarak, yeni bir oyun fırtınasını duyurması bekleniyor.

E3-2016-teaser-trailer-released-700x389

2013 yılında ilk duyurduğu zaman oyun konsollarında büyük bir ilgiyle karşılaşan; daha sonra PC için sunduğu zamanda da, yakalanması zor bir başarıyı elde eden Rocstar Games, GTA V ile mükemmel zamanlar geçirdi. 2.5 sene boyunca durmadan Grand Theft Auto V üzerinde çalışmalarını sürdüren ve oyunla ilgili DLC yayınlamasıyla da destekte bulunan şirket, GTA V defterine yakın zamanda son verecek gibi görünüyor.

Yeni bir oyunun başlangıcından önce, oyuncuların beklediği GTA V için yeni DLC hakkında net bilgi bulunmazken, gelip gelmeyeceği de şu anlık merak konusu.

Rockstar_buses_at_e3_2005

Take-Two Interactive’in bulunduğumuz yıl içerisinde sunduğu mali rapora baktığımız zaman, 2K Games’in imzasını taşıyan Mafia III oyununun yanı sıra, Rockstar Games tarafından da yeni bir oyun duyurulacağını görüyoruz. Henüz kesinliği olmasa da, yeni çıkacak olan Red Dead DLC ‘sine yönelmiş olan oyuncuları oldukça heyecanlandıran bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek ihtimalle E3 2016 ‘da yeni oyunun duyurulması beklenirken; büyük bir heyecan da şimdiden oyuncuları sarmış durumda.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar