Rockstar Games Yeni Bombasını Duyuracak!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Uzun bir süredir GTA V üzerinde yoğunlaşan Rockstar Games şirketinin, yeni dönemde GTA’a ara verip veya tamamen bu defteri kapatarak, yeni bir oyun fırtınasını duyurması bekleniyor.

E3-2016-teaser-trailer-released-700x389

2013 yılında ilk duyurduğu zaman oyun konsollarında büyük bir ilgiyle karşılaşan; daha sonra PC için sunduğu zamanda da, yakalanması zor bir başarıyı elde eden Rocstar Games, GTA V ile mükemmel zamanlar geçirdi. 2.5 sene boyunca durmadan Grand Theft Auto V üzerinde çalışmalarını sürdüren ve oyunla ilgili DLC yayınlamasıyla da destekte bulunan şirket, GTA V defterine yakın zamanda son verecek gibi görünüyor.

Yeni bir oyunun başlangıcından önce, oyuncuların beklediği GTA V için yeni DLC hakkında net bilgi bulunmazken, gelip gelmeyeceği de şu anlık merak konusu.

Rockstar_buses_at_e3_2005

Take-Two Interactive’in bulunduğumuz yıl içerisinde sunduğu mali rapora baktığımız zaman, 2K Games’in imzasını taşıyan Mafia III oyununun yanı sıra, Rockstar Games tarafından da yeni bir oyun duyurulacağını görüyoruz. Henüz kesinliği olmasa da, yeni çıkacak olan Red Dead DLC ‘sine yönelmiş olan oyuncuları oldukça heyecanlandıran bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek ihtimalle E3 2016 ‘da yeni oyunun duyurulması beklenirken; büyük bir heyecan da şimdiden oyuncuları sarmış durumda.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar