S2 – Son Silah GameX Fuarı İçin Hazır!

S2 Gamex

Türkiye’nin en sıkı, ücretsiz MMOFPS oyunu S2 Son Silah, GameX Fuarı için gün sayıyor. Fuar için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren S2 ekibi, fuarda güzel işler çıkartacaklarını bildirdi.

4 – 7 Ekim’de yapılacak olan Türkiye’nin en büyük oyun fuarı GameX’te, özel bir S2 Takım/Klan Turnuvası yapılacak. Türkiye’nin en iyi E-Sports takımlarının davet usulü ile katılacağı turnuva büyük çekişmeye sahne olacak. Dark Passage, HWA gibi büyük takımlar GameX Fuarı’nda birbirleriyle mücadele edecekler. Yapılacak bu büyük maçın sonunda ise oyuncuları büyük  ödüller bekliyor olacak. 10.000 TL para ödülünün yanı sıra özel oyuncu ekipmanları kazanan takıma hediye edilecek.

Bu büyük turnuvanın yanı sıra S2 stand alanında da anlık etkinlikler de yapılacak. Anlık etkinliklerde oyunculara bir oda numarası verilecek ve GameX fuarında turnuvaya katılan oyuncular bu odada birbirleriyle mücadele edecekler. Bu anlık etkinliklerin kazananları oyun içi ödüllerinden yanında özel hediyelerin de sahibi olabilecek. S2 Görevlilerinin de yer alacağı birbirinden özel maçları oyuncular canlı yayınlarla S2 TV’den takip edebilecekler.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir