S4 League

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

S4 League

S4 League İnceleme

S4 League hızlı ve futuristik bir TPS bilim kurgu aksiyon oyunu. Aynı anda 12 oyuncunun savaşabildiği modlarda düşmanlarınızı yok ederek para kazanabilir ve bu paralarla yeni silahlar, kıyafetler ve skill’ler satın alabilirsiniz.

Kulağınızın pasını silen tekno müzikleri, akıcı ve dengeli oynanışı ile S4 League tüm MMO fanlarının denemesi gereken bir oyun. Renkli grafikleri kaliteli animasyonlarla birleşince kesinlikle göze hitap ediyor. Oyunun en çok tercih edilen modları deathmatch ve touch down. Deathmatch’de iki takım olarak savaşıyorsunuz. Round sonunda en fazla cinayet işleyen (?) oyunu kazanıyor. Niçin herkesin birbirini öldürebildiği bir deathmatch modu olmadığı da bir soru işareti olarak kalıyor. Touch down ise klasik capture the flag modu; bir farkla, bayrağı arenanın ortasından alıp düşmanın bölgesine bırakmaya çalışıyorsunuz. S4 League‘de satın alabileceğiniz silah ve malzeme çeşidi ise göz yaşartacak cinsten.

Bunlar haricinde başlangıç tutorial’leri oyunu kolayca kavramanızı sağlıyor. Harita ve mod sayısının azlığı belki canınızı sıkabilir. Server’da zaman zaman gecikmelerle de karşılaşabilirsiniz fakat bu çok sık olmuyor.


http://s4.tr.alaplaya.net

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP/ ME / 7 / Vista
İşlemci: 1.0 GHz Intel P3 veya eşdeğer
RAM: 256 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: Geforce 2 MX 440 veya eşdeğer 64MB VGA

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP/ ME / 7 / Vista
İşlemci: 1.7 Ghz Intel P4 veya eşdeğer
RAM: 512 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5700 veya eşdeğer 128MB VGA
[/tab]
[/tabgroup]

16 comments

  1. arkadaşlar öncelikle oyun güzel fakat oynayacaklara baştan söyleyeyim oyunda aklınıza gelebilecek her türlü hack bulunmakta ben pro idim bu oyunda ama hack den dolayı bıraktım yani tabi ben size oyunu bırakın demiyorum ama yani hack var eğer katlanabilirseniz hacka oynamanızı tavsiye ederim

  2. yaa bende inmiyo eset hatası veriyor arkadaşlar hadi onu geçtim durduruldu diyor ilerleme filan yok yardımcı olursanız sevinirim

  3. Anime tarzı bir oyun, biraz hareketli + aksiyon, güzel bir oyundur, bir aralar ilk çıktığında oynamıştım.

  4. s4 league stratejik bir oyundur, oyunun mantığı satranca benziyor bence ,rakibinin hareketlerini öncede tahmin edip ona göre kendini savunmalısın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir