Sezar 1.25: Rhine Hisarı

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Sezar v1.25 Rhine Hisarı

Lordlar, Sezar’da yeni açılacak savaş moduna hazır mısınız? Yeni sürüm Rhine Hisarı’nın tadını çıkarmanız için oyun dağıtımcısı ELEX oyunculara zengin ödüller hazırladı. Oyuna giriş yapıldığı takdirde Bakır Borazan, Gümüş Borazan, Altın Borazan vb. ödüller elde edilebilecek.

Onur ödüllerine sahip olabilmek için güçlü bir ordu ile karşı tarafı yenmeniz gerekecek. Rhine Hisarı’nı yağmalayan ittifak üyeleri zengin kaynaklar ele geçirebilir. 31 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında en uzun süreli olarak hisarı işgal altında tutan ilk 3 ittifaktaki tüm üyeler Roma Kanunu, Drako’nun Kodu, Kara Maden gibi ödüllerin sahibi olabilecekler. 2 Haziran’da hisar kapatılacak ve Rhine Hisarı‘nı işgal eden ittifaktaki tüm üyeler Kara Maden, Caesar Marque, Aesculapius Acrolith elde etme şansına sahip olacaklar.

Sezar oyununun dağıtım platformu 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalı olarak pek çok ülkeden yüksek sayıda ziyaretçi çekiyor. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya, Hollanda ile İngilizce konuşulan ülkelerde aktif durumda. Şu anda 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış bulunmakta olup her gün tüm dünyadan yaklaşık 1 milyon ziyaretçi gelmektedir. Çin şirketi Elex tarafından yürütülmekte olan 337.com yurtdışında en başarılı sosyal oyun topluluğu olarak biliniyor.

Yepyeni “Sezar 1.25” sürümü, Rhine Hisarı saldırıları ile sizleri bekliyor. Güncellenmiş oyunun tadını çıkarın!

Resmi websitesi:  http://tr.337.com/pages/770/Sezar
Oyun adresi: http://tiny.cc/4myuew

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar