Skyforge Açık Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
JeeWee

Kaliteli MMORPG Allods’un yapımcıları olan Obsidian Entertaintment firması tarafından geliştirilen ve bir süredir merakla beklenen yeni MMORPG Skyforge’un açık beta tarihi sonunda açıklandı.

Oyunun açık beta süreci founder pack satın alan kullanıcılar için 9 Temmuz tarihinde başlayacak olup, tüm kullanıcılara başlangıcı 16 Temmuz olacak.

Açık betanın başlamasının şerefine, ilk hafta oyuna katılan tüm oyunculara “Mechanic Costume” olarak belirtilen kostümlerin verileceği açıklandı.

skyforge

Oyunla ilgili merak edilen bir nokta da oyunun ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı idi. Oyunun açık beta ile birlikte f2p olarak kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Buna göre oyuna ücretsiz olarak erişilebilecek.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar