Skyforge Açık Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
JeeWee

Kaliteli MMORPG Allods’un yapımcıları olan Obsidian Entertaintment firması tarafından geliştirilen ve bir süredir merakla beklenen yeni MMORPG Skyforge’un açık beta tarihi sonunda açıklandı.

Oyunun açık beta süreci founder pack satın alan kullanıcılar için 9 Temmuz tarihinde başlayacak olup, tüm kullanıcılara başlangıcı 16 Temmuz olacak.

Açık betanın başlamasının şerefine, ilk hafta oyuna katılan tüm oyunculara “Mechanic Costume” olarak belirtilen kostümlerin verileceği açıklandı.

skyforge

Oyunla ilgili merak edilen bir nokta da oyunun ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı idi. Oyunun açık beta ile birlikte f2p olarak kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Buna göre oyuna ücretsiz olarak erişilebilecek.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar