Sniper Elite 4 Geliyor!

En iyi oyun serilerinden olan Sniper Elite için, 4. oyun duyuruldu. Oyunla ilgili detaylar ve video haberimizde.

Çıktığı ilk oyundan beri Rebellion tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından dağıtılan Sniper Elite Serisi, dördüncü oyunuyla birlikte PlayStation 4, Xbox One ve PC için resmi olarak sosyal medya kanallarından duyuruldu. 2016 içinde yayınlanacak olan Sniper Elite 4, PC platformuna geleceği gibi aynı zamanda; PlayStation 4 ve Xbox One içinde yayınlanacak.

1943 senesindeki İtalya’yı konu alan oyun, İkinci Dünya savaşında İtalya’da geçerken, yönettiğimiz karakter ise, Karl Fairburne olacaktır. Oyun süresince savaşacağımız kişiler genel olarak İtalyan direnişçiler ve zamanında bulunan Faşist Diktatör Lider olan Benito Mussoline olacaktır. Oyunda kazanmak için sonuna kadar ilerlemek ve devirmek gerekmektedir.

Keyifli yapı ve nişan oyunlarındaki liderliğiyle de etkileyici bir tasarım sunacak olan Sniper Elite 4, daha şimdiden insanları heyecanlandırmaya başladı. Ayrıca tanıtım videosu da, aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır. Kesin çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 2016 yılının sonbaharında çıkması bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir