Sniper Elite 4 Geliyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

En iyi oyun serilerinden olan Sniper Elite için, 4. oyun duyuruldu. Oyunla ilgili detaylar ve video haberimizde.

Çıktığı ilk oyundan beri Rebellion tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından dağıtılan Sniper Elite Serisi, dördüncü oyunuyla birlikte PlayStation 4, Xbox One ve PC için resmi olarak sosyal medya kanallarından duyuruldu. 2016 içinde yayınlanacak olan Sniper Elite 4, PC platformuna geleceği gibi aynı zamanda; PlayStation 4 ve Xbox One içinde yayınlanacak.

1943 senesindeki İtalya’yı konu alan oyun, İkinci Dünya savaşında İtalya’da geçerken, yönettiğimiz karakter ise, Karl Fairburne olacaktır. Oyun süresince savaşacağımız kişiler genel olarak İtalyan direnişçiler ve zamanında bulunan Faşist Diktatör Lider olan Benito Mussoline olacaktır. Oyunda kazanmak için sonuna kadar ilerlemek ve devirmek gerekmektedir.

Keyifli yapı ve nişan oyunlarındaki liderliğiyle de etkileyici bir tasarım sunacak olan Sniper Elite 4, daha şimdiden insanları heyecanlandırmaya başladı. Ayrıca tanıtım videosu da, aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olacaktır. Kesin çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 2016 yılının sonbaharında çıkması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar