Son Destan Bilmecesi

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Son Destan, Son Destan olarak kalıyor

Joygame tarafından yayınlanmakta olan Son Destan‘ın 21 Haziran’da el değiştirerek Rosh Online ismiyle Ignited Games’e geçeceğini duyurmuştuk. Ignited Games’ten yeni gelen bir açıklamaya göre oyunun ismi Son Destan olarak kalacak ve Türkçe olarak devam edecek.

Gelen açıklama tam olarak şöyle:

Bilgi kirliliğini önlemek ve doğru bilgilerin sunulması adına bu bilgilendirmeyi alıyorsunuz.

Bildiğiniz üzere Son Destan oyunu Ignited Games Inc. tarafından Türkiye de yayınlanacaktır. Özellikle sosyal medyada yer alan haber ve yorumlarda Türkçe sürümün olmayacağı, , transfer olmayacağı, Türkiye ‘ye özel sunucu olmayacağı ve isim değişikliği olacağı gibi bilgiler mevcut. Tüm bu bilgiler yanlıştır.

Son Destan oyunu, Rosh Online olarak değil Son Destan adı ile Türkçe olarak 21 Haziran 2012 tarihinde yayınlanacaktır. Türkiye’ye özel sunucu ve açılışta sürpriz etkinlikler olacaktır. Son Destan en güncel ve kusursuz hali ile Türk oyun severlerin hizmetine girecektir.

Yakın zamanda Son Destan oyun, forum ve destek sayfası aktif hale gelecektir. Sonrasında tüm Son Destan oyuncuları yeni Türkçe oyun clientini indirebilecek, hesap transferlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Ignited Games Inc ve Son Destan hakkında bilgileri sizlerle tekrar paylaşıyor olacağız.

Ignited Games Inc & Gameloji
Son Destan – Game Community Management Partners

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Savaş dedi ki:

  Harika bir haber bu oyunun joygame’den kurtulmasına çok sevindim çok daha iyi yerlere gelecektir oyun

 2. Arda yılmaz dedi ki:

  @Savaş haklısın joygame sadece birkaç oyuna değer veriyor joygamede kalsaydı gene aynı olacaktı oyunu oynamadığım halde joygame den kurtuldugu için sevindim.

 3. son destan oyuncusu dedi ki:

  ayrıca size bişey paylaşıyım OG_ORGULAS : Oyuna daha çok nakit yatırsaydınız belki oyunu kurtarabilirdik. TY_MARSİS:(***)çıkın(***)o​yundan! bu açıklamaları yaptılar.

 4. Oğuz dedi ki:

  arkadaşlar oyun çok güzldi oyuncu kitleside fena değildi ama joygame oyuna pek fazla ilgi vermedikleri için oyun başka yere gitti inşallah yama yükleme ffln hatasız güzel bir oyun sunulur bize çok sevindim bu oyunun kapanmadığı için

 5. berkayselcuk dedi ki:

  çokgeç kaldılar oyunun grafiklerini yükseltmeler lazım. 2 yıl önce için güzeldi grafikler fakat şimdi biraz kötü geliyor insana umarım tekrar oyuncu toplayabilirler. ayrıca oyundan yüzlerce +13 item ve ss kor var şuanda. oyunu oynayanlar bnun 1 önce ne kadar imkansız olduğunun farkındadır. ben olayları bilmiyorum ama bu kadar itemin +13 e basılmasının altında bi hile falan vardır. umarım bunlarıda temizlerler. yani oyunu alacak kişinin apması gerekn bir sürü iş var:)