Sonunda Call Of Duty Infinite Warfare Tanıtıldı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Uzun süre hakkında yazılıp çizilen, birçok söylenti çıkartılan Call Of Duty ‘nin bu seneki oyununu Infinity Ward geliştirdi. Sonunda resmi fragmanı da yayınlanan Call Of Duty: Infinite Warfare oyunuyla ilgili detaylar haberimizde.

İlk oyunlarda karşımıza çıkan ve daha sonrasındaki Modern Warfare üçlü oyunun tamamını ve Ghosts oyununda da rol oynayan Infinity Ward tarafından geliştirilen bu senenin Call Of Duty oyununun, resmi tanıtım videosu sonunda yayınlandı. Son dönemde çıkan dedikoduların doğru olduğunu görebiliriz ancak, ondan önce çıkan söylentilerin yalan olduğunu bu video ile anlayabiliyoruz.

Son dedikodularda da bahsi geçtiği gibi, Ghosts serisini tamamen rafa kaldıran şirket, farklı bir hikayeyle yola devam ediyor. Çıkan yeni hikayeyle birlikte, oldukça uzak çağ işlenirken; uzayda geçen bir oyun söz konusu oluyor. Oyunun yapılan tanıtım videosunun sonunda, Call Of Duty: Modern Warfare sürümünden yenilenmiş bir kısımda yer almaktadır.

Call Of Duty: Infinite Warfare oyununu ön siparişle satın alanlara ise; bu yenilenmiş sürüm hediye edilecek. Yeni çıkartılan bu oyunla birlikte, ayrıca Battlefield ve Call of Duty arasında yer alan rekabet, yerini; Titanfall ve Call of Duty rekabetine bırakıyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar