Star Wars: The Old Republic Detayları

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Knights of the Old Republic’teki olaylardan 300 yıl sonrasını konu alan (ve bazı tanıdık karakterlere de rastlayacağımız) Star Wars: The Old Republic oyuncuları Cumhuriyet ve İmparatorluk arasındaki büyük savaşa davet ediyor.

Star Wars: The Old Republic‘te oyuncular Eski Cumhuriyet ve Sith İmparatorluğu arasındaki savaşın galaksiyi böldüğü, Darth Vader’ın yükselişinden binlerce yıl önceki bir çağı keşfedecekler. İster Jedi, ister Sith olarak ya da diğer klasik Star Wars rollerinden birini üstlenerek kaderinizi belirleyeceğiniz oyunda oyuncular gücün aydınlık ya da karanlık tarafında durabilecekler. Yolculukları sırasında oyuncular birlikte savaşacakları ya da tercihlerine bağlı olarak ihanete uğrayacakları yoldaşlar edinecekler.

Star Wars: The Old Republic daha önce Mass Effect 1-2, Dragon Age 1-2 gibi başarılı RPG oyunlarına imza atmış BioWare’in ilk MMO deneyimi. Oyunun hikayesi üzerinde tam on iki yazar çalışıyor ve tüm karakterlerin benzersiz hikayeleri olması ve devasa bir galaksiye yakışır çeşitlilikte macera sunulması için büyük çaba harcanıyor.

Star Wars evreninin hak ettiği güzellikte bir oyun görmek için sabırsızlanıyoruz. The Old Republic‘in 2011’de belirsiz bir tarihte yayınlanması bekleniyor. Beta başvurusu için oyunun sayfasına (http://www.swtor.com/) üye olabilirsiniz.

Star Wars: The Old Republic Ekran Görüntüleri

 

Star Wars: The Old Republic Sinematik Fragmanı

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar