Strike Vector için dört bağımsız geliştirici bir araya geliyor

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Strike Vector

Online bir bilim kurgu aksiyon oyunu olan Strike Vector, dört bağımsız geliştiricinin kurduğu Ragequit tarafından 15 ayda hazırlanmış bir oyun.

Co-op ağırlıklı olan Strike Vector‘de başarınız yalnızca kişisel yeteneğinize değil, takım oyununa verdiğiniz önem de bağlı. Devasa savaş arenalarında hayatta kalmanın yolu pilotluktaki beceriniz ve refleksleriniz.

Strike Vector hakkında 2014 başında açık betaya geçeceği ve steam üzerinden indirilebileceği haricinde henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Aşağıdaki video oyunu anlamanıza yeterince yardımcı olacaktır. Stike Vector resmi sitesine gitmek için tıklayın.

Strike Vector Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar