SWTOR önümüzdeki hafta ücretsiz oluyor!

Bu yazı 11 sene önce eklendi.

SWTOR Ücretsiz

Geçtiğimiz sene yayınlanan bilim kurgu MMORPG Star Wars: The Old Republic 15 Kasım Perşembe günü hibrid bir ücretsiz modele geçiş yapıyor.

Ücret ödemeyen oyuncular da 8 sınıftan karakter yaratabilecek ve 50. seviyeye kadar yükselebilecekler. Bazı kısıtlamalar olacak fakat oyunun web mağazasında minimum 4.99$ harcanarak bu kısıtlamaların büyük çoğunluğu kaldırılabilecek.

Önceden kayıtlı olan oyuncular “Preferred Status” seviyesinde oyuna devam edecekler ve 20 Aralıktan önce hesaplarını yeniden aktif ederlerse bu oyunculara ücretsiz Cartel Coin hediye edilecek. Mevcut kayıtlı oyuncular ise bu durumdan etkilenmeyecek ve oyuna tam erişim hakları devam edecek; ayrıca her ay ücretsiz Cartel Coin kazanacaklar.

SWTOR incelemesi için tıklayın.

Star Wars The Old Republic Free to Play resmi duyurusu için tıklayın.

SWTOR F2P Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. yusuf dedi ki:

    Eminim ki guzel bir oyundur.