SWTOR önümüzdeki hafta ücretsiz oluyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

SWTOR Ücretsiz

Geçtiğimiz sene yayınlanan bilim kurgu MMORPG Star Wars: The Old Republic 15 Kasım Perşembe günü hibrid bir ücretsiz modele geçiş yapıyor.

Ücret ödemeyen oyuncular da 8 sınıftan karakter yaratabilecek ve 50. seviyeye kadar yükselebilecekler. Bazı kısıtlamalar olacak fakat oyunun web mağazasında minimum 4.99$ harcanarak bu kısıtlamaların büyük çoğunluğu kaldırılabilecek.

Önceden kayıtlı olan oyuncular “Preferred Status” seviyesinde oyuna devam edecekler ve 20 Aralıktan önce hesaplarını yeniden aktif ederlerse bu oyunculara ücretsiz Cartel Coin hediye edilecek. Mevcut kayıtlı oyuncular ise bu durumdan etkilenmeyecek ve oyuna tam erişim hakları devam edecek; ayrıca her ay ücretsiz Cartel Coin kazanacaklar.

SWTOR incelemesi için tıklayın.

Star Wars The Old Republic Free to Play resmi duyurusu için tıklayın.

SWTOR F2P Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. yusuf dedi ki:

    Eminim ki guzel bir oyundur.