Telltale Batman Oyunu Çıkartıyor!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Telltale Games, çıkartacağı Batman temalı oyunuyla ilgili detayları paylaştı. Batman oyunundaki tüm detaylar, haberimizde sizi bekliyor.

TDIRvbt7

Telltale Games’e ait olan Blog yazısına göre, yeni yapılacak olan Batman oyunu, tamamen kendi evrenine sahip olarak çıkacak. Bugüne kadar yayınlanmış olan çizgi roman, oyunlar veya filmlerle hiçbir bağlantısı olmayacak olan Batman, Telltale Games tarafından üretilecek yeni bir evrende geçmeyi planlanarak hazırlanıyor. Hikayede Batman ile birlikte Bruce Wayne’e de odaklanılması bekleniyor. Gündüz vakitlerinde Bruce Wayne’e ait olan kararlar, geceleri Batman’ın suçlularla savaşmasını gerektirecek.

wallpaper_batman_arkham_origins_03_1920x1080-730x401

Bunun yanı sıra, çıkartılacak yeni seriyle birlikte Alfred, Vicki Vale, James Gordon ve Renee Montoya’nın da yer alacağı tam olarak kesinleşti. İleriki dönemlerde gelecek güncellemelerle birlikte, farklı karakterler eklenecek veya duyurulacak. Aynı zamanda yeni çıkartılacak olan kötü karakterlerde, oyuncular tarafından şimdiden büyük bir merak konusu oluşturdu. Ayrıca senaryonun artık tamamlandığının da altını çizen Telltale Games, bir yılı aşkın bir süredir bu projeyle uğraştıklarını da bildirdi.

Farklı bir konu, farklı bir hikayeyle birlikte, Batman oyunu sizce nasıl olacak?

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar