TERA 1. Yaşını Kutluyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

TERA Rising

TERA: Rising – Fantezi MMO‘su birinci yaş gününü kutluyor!

Jübile vesilesiyle oyun içi etkinlikler ve indirimler | 10 veya 20 oyuncu arası gruplar için yeni Akın Zindanları…

Başarılı Fantezi MMO‘su TERA, 3 Mayıs’ta birinci yaşını kutlayacak. Bu vesileyle oyunculara bütün bir ay boyunca çok sayıda oyuniçi etkinler ve indirim kampanyaları sunulacak. Örneğin 3 – 6 Mayıs arası oyun dünyası Arborea’nın tehlikeli bölgelerini keşfetmek zahmete değecek. TERA’nın kahramanları bu süre içerisinde düzenlenecek Zindan Düşürme Etkinliği’nde yükselmiş olan düşürme oranları sayesinde yığınla altın ve değerli eşyalar ele geçirebilecek. Tüm etkinlikleri görebileceğiniz tabloya buradan ulaşabilirsiniz.

TERA, 3 Mayıs 2012 tarihinde Avrupa‘da Almanca, İngilizce ve Franzısca dillerinde start almıştır. Bu yılın şubat ayında TERA: Rising ismiyle de Free-to-Play modeline geçilmiştir. O zamandan beri yarım milyonun üzerinde yeni kullanıcı oyuna kayıt yaptırmıştır.

TERA Rising

10 veya 20 oyunculuk yeni Akın Zindanı

Çok oyunculu muharebeleri sevenlerin hizmetine mayıs ayında bir Kelsaik Akın Zindanı sunulacak. Buraya günde sadece bir kere girilebilecek. 10‘lu gruplar ayaz fırtınalarına göğüs gererken, 20 oyunculu gruplar da zindanın ateş fırtınalarından geçme mücadelesi verecek. Bu zorlukların üstesinden gelebilecek kahramanlar 14. seviyeye ait değerli teçhizat eşyaları kazanabilecek.

Kuşatma savaşları için 20-vs.-20 muharebe alanı

İlerleyen zamanlarda TERA’ya özel daha fazla heyecanlı içerikler olacak: 20-vs.-20 grupluk yeni muharebe alanı, kuşatma savaşı odaklı olacak. Oyuncular bu modda güçlü kuşatma silahlarının yanısıra düşman kalelerine yukarıdan saldırabilmek için hava gemileri bile kulanabilecek. Yeni muharebe alanı 30. seviye üstü karakterlerin kullanımına açık olacaktır.

TERA Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar