TERA 1. Yaşını Kutluyor!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

TERA Rising

TERA: Rising – Fantezi MMO‘su birinci yaş gününü kutluyor!

Jübile vesilesiyle oyun içi etkinlikler ve indirimler | 10 veya 20 oyuncu arası gruplar için yeni Akın Zindanları…

Başarılı Fantezi MMO‘su TERA, 3 Mayıs’ta birinci yaşını kutlayacak. Bu vesileyle oyunculara bütün bir ay boyunca çok sayıda oyuniçi etkinler ve indirim kampanyaları sunulacak. Örneğin 3 – 6 Mayıs arası oyun dünyası Arborea’nın tehlikeli bölgelerini keşfetmek zahmete değecek. TERA’nın kahramanları bu süre içerisinde düzenlenecek Zindan Düşürme Etkinliği’nde yükselmiş olan düşürme oranları sayesinde yığınla altın ve değerli eşyalar ele geçirebilecek. Tüm etkinlikleri görebileceğiniz tabloya buradan ulaşabilirsiniz.

TERA, 3 Mayıs 2012 tarihinde Avrupa‘da Almanca, İngilizce ve Franzısca dillerinde start almıştır. Bu yılın şubat ayında TERA: Rising ismiyle de Free-to-Play modeline geçilmiştir. O zamandan beri yarım milyonun üzerinde yeni kullanıcı oyuna kayıt yaptırmıştır.

TERA Rising

10 veya 20 oyunculuk yeni Akın Zindanı

Çok oyunculu muharebeleri sevenlerin hizmetine mayıs ayında bir Kelsaik Akın Zindanı sunulacak. Buraya günde sadece bir kere girilebilecek. 10‘lu gruplar ayaz fırtınalarına göğüs gererken, 20 oyunculu gruplar da zindanın ateş fırtınalarından geçme mücadelesi verecek. Bu zorlukların üstesinden gelebilecek kahramanlar 14. seviyeye ait değerli teçhizat eşyaları kazanabilecek.

Kuşatma savaşları için 20-vs.-20 muharebe alanı

İlerleyen zamanlarda TERA’ya özel daha fazla heyecanlı içerikler olacak: 20-vs.-20 grupluk yeni muharebe alanı, kuşatma savaşı odaklı olacak. Oyuncular bu modda güçlü kuşatma silahlarının yanısıra düşman kalelerine yukarıdan saldırabilmek için hava gemileri bile kulanabilecek. Yeni muharebe alanı 30. seviye üstü karakterlerin kullanımına açık olacaktır.

TERA Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar