TERA Beta Süreçleri Ön-Sipariş ile başlıyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

4 Şubat 2012 itibariyle binlerce oyuncu TERA‘nın büyülü dünyasına dalacak ve aksiyon yüklü muharebelere merhaba diyecek. Cumartesi 04.02.2012 ve Pazar 05.02.2012 günlerinde saat 15:00’dan gece yarısına dek gerçekleşecek olan Sneak Peek etkinliği yenilikçi dövüş sistemi ve eşsiz grafiğin tadını çıkarmaya davet ediyor.

Katılım imkanı sağlayan beta anahtarları an itibariyle Avrupa’daki farklı oyun dergileri ve http://community.tera-europe.com adresindeki topluluk sayfası tarafından yapılacak çekilişlerle sahiplerini bulacak. Kapalı Beta Testlerine hazırlık kapsamında Sneak Peek sonrasında bütün karakterler silinecektir.

Beta süreci belli oldu!

Toplam 5 Kapalı Beta Testinden ilki 17 – 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecektir. 15 Nisan‘da son kapalı beta testinin bitmesi ile 19 Nisan’da start alacak Açık Beta Süreci yeni oyuncuları savaş meydanına gönderecek.

TERA hayranları daha detaylı bilgi ve söz konusu testlere kayıt imkanına resmi web sitesinden ulaşabilirler: www.tera-europe.com

Ön Sipariş başladı!

Oyuncular ayrıca an itibariyle online veya satış noktalarından TERA için ön siparişte bulunabilir. TERA startı öncesinde bütün beta testlerine katılım imkanı sağlayan mevcut Standart Edisyon ve Koleksiyoncu Edisyonların sunduğu diğer avantajlar ise şunlardır:

  • Erken Çıkış’a Katılım – 3 Mayıs 2012 tarihli resmi starttan günler öncesi katılım hakkı
  • KBT- & ABT GirişiTERA’nın Avrupada‘ki bütün Kapalı ve Açık Beta Testlerine giriş.
  • İsim Rezervasyonu – Oyuncular erken çıkıştan önce bir karakter oluşturabilir ve gözde isimlerini saklı tutabilirler.
  • Özel Ögeler –Tercih edilen satış noktalarına göre değişiklik gösterebilirler.

Satış noktalarında mevcut olan Koleksiyoncu Edisyonu (Collector‘s Edition) bir çok ayrıcalığın yanı sıra şu ekstralara da sahiptir: TERA Soundtrack, bir Dünya Haritası ve bir de Sanat Kitabı.

Oyunun Standart Edisyonları 49,95 €, Dijital Koleksiyoncu Edisyonu 59,95 € ve satış noktalarından temin edilebilecek Koleksiyoncu Edisyonu ise 69,95 € (perakende fiyatı) mevcut olacaktır.

TERA’nın dijital sürümünü resmi sayfa üzerinden satın alan oyuncular +7 günlük oyun süresi içeren bir de bonus elde ederler. Edisyonlara dair ayrıntılı bilgiler: www.tera-europe.com/preorder adresinde mevcuttur.

TERA – Aksiyon, MMO ile buluşuyor

TERA’nın etkileyici ve ayrıntılı sanal dünyasının yüksek kalite standartları binlerce oyuncuyu heyecanlandıracak. Unreal Engine 3 kullanan TERA nefes kesen 3D ortamı, etkileyici görselleri ve muhteşem efektleri ile diğer güncel MMORPG‘lere fark atıyor. Açık zindanlar ve devasa şehirler içeren oyun dünyasının ayrıntılı düzenlemesi -uzun süreli yüklemelerin yarattığı sinir bozucu oyun kesintileri olmaksızın- dengeli ve akıcı bir oyun deneyimi sunar. TERA ayrıca yedi farklı ırk ve sekiz karakter sınıfı ile bireysel oyun karakterlerini arzuya göre oluşturma sürecinde sayısız imkan tanır.

TERA‘nın dinamik gerçek zamanlı dövüş sistemi sayesinde, oyuncular geleneksel MMORPG’lere nazaran daha aktif bir şekilde savaşlara dahil olabilir. TERA‘nın devasa fantezi dünyasında başarılı atlatma ve savunma –diğer oyunlarda olduğu gibi- sadece istatistik hesaplanan değerlere bağlı değildir. Bunun yerine oyuncular karakterlerinin hareketlerini aktif bir şekilde fare ve kontrol ünitesi yardımı ile yönlendirebilir. Çevrimiçi maceracılar yüksek derecede hassas çarpışma algılaması sayesinde rakiplerini grup mücadelerinde -örneğin kılıç ve kalkanla- kontrol altında tutabilecekler. Ekip çalışması olmadan kırılgan memleket ve varlıkları tehdit eden korku bertaraf edilemez. TERA 03 Mayıs 2012’de abonelik bazında piyasaya sürülecektir.

Frogster – Sizi yepyeni bir dünyaya taşıyor!

Borsada işlem gören Berlin merkezli Frogster Interactive Pictures AG erkenden Massively Multiplayer Online Games (MMOGs) olarak da bilinen Devasa Online Rol Yapma Oyunları’nın büyüme pazarına odaklandı. Şirket, sanal dünyalarının lisans dağıtımının yanı sıra, bunları pazarlıyor ve Avrupa,  Asya ve Kuzey Amerikadaki milyonlarca oyuncuya sunuyor. Bağlı ortağı Frogster Online Gaming GmbH Avrupa’da Frogster Grubunun işlemsel faaliyetlerini yürütüyor. Merkezi Seoul’da bulunan ve 2006 senesinde kurulan Kore menşeili Joint Venture Frogster Asia Co. Ltd. Asya‘da sanal dünyaları, 2009 Ocak ayında kurulan San Fransico merkezli Frogster America Inc. ise, Kuzey Amerika’da MMOGs  pazarlıyor ve işletiyor. Frogster Grubu şu anda Berlin, Seoul ve San Fransisco olmak üzere toplam üç konumda ve bünyesinde Oyun-Gelişimi, Lisans, IT (Teknik), Web Tasarımı ve – Programlaması, ÜrünYönetimi, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Web Yayımı, Topluluk Yönetimi, Müşteri Destek, Satış, Barındırma (Hosting), Hesap ve Finans/Yönetim alanlarında 200’den fazla personel çalıştırmaktadır. Frogster, 2008 senesinde Almanya Cumhurbaşkanının ev sahipliği yaptığı ve ödülle aynı adı taşıyan yarışmada “Fikirler Diyarının Mekanı” ödülüne layık görüldü. Daha fazla bilgi için: www.frogster.de

Bluehole Studio hakkında

Merkezi Seul, Güney Kore’de bulunan Bluehole Studio, Inc. halkına ve onların temel değerlerine olan sarsılmaz inancı ile dünya çapında önde gelen MMORPG geliştiricisi olmaya aday.

Bluehole 2007 yılında, küresel pazar için bir sonraki amiral gemisi MMORPG’yi yaratma vizyonunu paylaştığı öncü ve yenilikçileri çekmeye odaklanarak kuruldu.

Stüdyonun açılış markası TERA, 2010 yılında Kore’destart aldı ve dinamik bir savaş sistemi, yeni nesil grafikler, ve oyun merkezli toplum deneyimine sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.bluehole.net adresini ziyaret ediniz.

Ubisoft hakkında

Dünya çapında interaktif eğlence ürünlerinin lider yapımcı, yayımcı ve distribütörü olan Ubisoft, güçlü ürün ve ortaklıkları ile sürekli büyümektedir. 26 ülkede ofisleri bulunan Ubisoft’un dünya çapında 55’den fazla ülkede satışları mevcuttur.Tüketiciler için yüksek kaliteli, üstün video oyunları sunmaya kararlı olan Ubisoft 2010-11 mali yılı için 1,039 milyon €’luk satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen www.ubisoftgroup.com adresini ziyaret ediniz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ylmz1903 dedi ki:

    Tera Online Ücretsiz mİ oluyor ?