TERA: Rising – Korsan Kalesi Savaşı

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

TERA Rising

Güncelleme, sürükleyici fetih savaşları için 20’ye karşı 20 savaş alanı getiriyor. İttifak sistemi, yeni zindanlar ve yaz festivalleri…

Gameforge bu Salı günü Korsan Kalesi’yle başarılı fantezi MMO’su TERA’nın son geliştirmelerini yayınlayacak. Şubat ayında gerçekleşen Free to Play’e geçişten bu yana en büyük güncelleme olma özelliğini taşıyan Rising oyunculara çok oyunculu savaşlar ve güçlü fetih silahları ile 20’ye karşı 20’lik savaş alanı sunuyor. İttifak sistemi, yeni zindanlar ve oyun içi festivaller de TERA hayranlarının bu yaz çok beğeneceği diğer yenilikler.

Top, panzer, hava gemisi ve çok oyunculu görkemli savaşlar

Yeni savaş alanı Korsan Kalesi TERA’da bugüne dek mercileşmiş en büyük PvP alanı. 20 kişilik iki grup burada heyecanlı fetih savaşları gerçekleştirecek.  Bir ekip savunmacı görevini üstlenip kalede gizli bir kristali koruyacak. Saldıran ekip ise kaleye hücum ederek savunmacıları yenip kristali yok etmeye çalışacak. Bu sırada fatihlerin hedefe ulaşmak için birkaç yolu bulunacak: Kapıya önden saldırıp kale duvarlarını merdivenlerle aşarak hava gemisine binebilecek rakip kaleye havadan ateş edebilecekler. Hem saldıranlar hem de savunmacılar savaşta panzer ve top gibi güçlü uzak menzilli silahlara sahip olacak. İşte bütün bunlar savaşları görkemli bir PvP eğlencesine dönüştürecek!

TERA Rising Korsan Kalesi

Eşleştirme sistemi ve savaş alanında fırsat eşitliği

Korsan Kalesi seviye 30 üzerindeki karakterlere açık olacak – ama tüm PvP savaşçıları otomatik olarak maksimum seviye olan 60’a yükseltilecek. Ayrıca özel, gücü eşitlenmiş savaş alanı ekipmanları fırsat eşitliği ve uzun süreli oyun eğlencesi sunacak. Eşleştirme sistemi sayesinde karşılaşma için kaydolan oyuncular sorunsuzca uygun bir gruba dahil olacak.

İttifak güncellemesi, yeni zindanlar ve yaz festivalleri

Bu yaz TERA dostlarına daha birçok yenilik sunulacak: Heyecanla beklenen ittifak sistemi siyasi sistemin bir geliştirmesidir ve loncalara üç ittifaktan birine katılma şansı verir. Oyuncular diğer birliklere karşı yeni değerli kaynaklar elde etmek ve oyun sunucusundaki hakimiyeti kazanmak için savaşır. PvE oyuncularını ise yakında oyuna dahil olacak yeni zindanlar bekliyor.

Ayrıca bu yaz Arborea’da çılgın fikirler ve çekici ödüller içeren üç değişik festival gerçekleşecek. Yaz Festivalleri küçük hikayeler sunacak ve oyunculara karakterlerini bu sıcak mevsime uygun şekilde, yeni plaj modasına göre giydirme fırsatı verecek.

TERA: Rising incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar