TERA Yeni Güncelleştirmesine Kavuştu

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
JeeWee

Gerek üst düzey grafikleri gerekse sahip olduğu “non-target” combat sistemiyle alışılagelmiş MMORPG’lerin dışında bir oyun deneyimi sunan kaliteli yapımlardan TERA, Go Berserk isimli yeni güncelleştirmesine nihayet kavuştu.

Yeni güncelleştirmenin oyuna getirdiklerine şöyle bir göz atacak olursak;

  • Yeni sınıf Berseker. Tank ağırlıklı bir sınıf olan Berseker bir süredir merakla bekleniyordu. Oyuna nasıl bir etki edeceğini hep beraber göreceğiz.
  • Yeni zindanlar.
  • Yeni PVP modları, bu pack ile karşımıza çıkan yeniliklerin özetidir.

Steam üzerinden de erişimde olan TERA, ücretsiz klasmandaki kaliteli oyunlardan. Özellikle yaz döneminde MMORPG açlığı çeken oyuncular için resmen ilaç olacak TERA, yeni sınıf ve 15vs15 gibi büyük PVP savaş modlarıyla vakit geçirmek için birebir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar