TERA Yeni Güncelleştirmesine Kavuştu

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
JeeWee

Gerek üst düzey grafikleri gerekse sahip olduğu “non-target” combat sistemiyle alışılagelmiş MMORPG’lerin dışında bir oyun deneyimi sunan kaliteli yapımlardan TERA, Go Berserk isimli yeni güncelleştirmesine nihayet kavuştu.

Yeni güncelleştirmenin oyuna getirdiklerine şöyle bir göz atacak olursak;

  • Yeni sınıf Berseker. Tank ağırlıklı bir sınıf olan Berseker bir süredir merakla bekleniyordu. Oyuna nasıl bir etki edeceğini hep beraber göreceğiz.
  • Yeni zindanlar.
  • Yeni PVP modları, bu pack ile karşımıza çıkan yeniliklerin özetidir.

Steam üzerinden de erişimde olan TERA, ücretsiz klasmandaki kaliteli oyunlardan. Özellikle yaz döneminde MMORPG açlığı çeken oyuncular için resmen ilaç olacak TERA, yeni sınıf ve 15vs15 gibi büyük PVP savaş modlarıyla vakit geçirmek için birebir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar