Terra Militaris: İlk Devasa Genişleme Açıklanıyor

Bu yazı 13 yıl önce eklendi.

Terra Militaris

“Fetih“ çok yakında gPotato’nun yeni nesil web tabanlı MMORTS ’ine geliyor.

Dublin, İrlanda – 20 Mayıs 2011– Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe , Terra Militaris’in bir sonraki genişleme paketinin gelecek haftalarda bütün server’larında yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. “Fetih“ isimli genişleme paketi bir çok yeni içerik ve Terra Militaris’in sofistike MMORTS dizaynına kapsamlı bir gözden geçirme ve düzeltmeler sunacak.

Yeni oyun içeriği yüksek seviyedeki oyuncular için “Trials of the Champion“ isimli özel oyunda mevcut olacak. Terra Militaris’e eklenecek en önemli özel oyun olan “ Trials of the Champion “ 50 seviyelik bir oyun içeriyor ve 24 saat boyunca maceraya imkan tanıyor. Bu alanın her seviyesi geçildikten sonra oyunculara şan, tecrübe ve eşyalar sunacak. Bunun yanında “ Trials of the Champion “ Terra Militaris’in son oyununda hakimiyet veya imparatorluk dönemi hedeflerken büyük çapta şanını yüceltmek isteyen oyunculara muhteşem büyük saldırı imkanı sunuyor. Bu özel oyuna ayrıca Kuşatma Savaşı ve Meşhur Şehir Savaşı şeklinde iki yeni PvP modu eklenecek. Kuşatma Savaşı oyunculara birbirlerinin kamplarını yağmalamalarına (dünya avantajı ve yağmalanmış ganimet) imkan tanıyacak ve Meşhur Şehir Savaşı oyuncuların savaşı direk olarak bölgelerine ve düşman medeniyetlere taşımalarına izin verecek.

Ana oyun içi özelliklerin yanında “Fetih” ile gelen açık arttırmada oyuncular donanımlarını, eşyalarını, yeteneklerini oyun içi mağazada harcayabilecekleri kupon karşılığında takas edebilecekler. Bu hizmet  Terra Militaris’in bütün yeni gelişmelerini para harcamayan oyunculara açacak. Oyuncular ayrıca demircilik eşyaları ile silahlarının, zırhlarının ve diğer eşyalarının istatistiklerini yükseltebilecek. “ Yeni genişleme paketiyle ayrıca “Orbs of Fortune“ isimli bir kura sistemi gelecek. Bu sistemle oyuncular oyun paralarını? eşyalar ile takas edebilecek ve günde bir kerelik ücretsiz kullanım hakkıyla kendilerinin Terra Militaris orduları için az rastlanan kahramanlar elde edebilecekler.

Oyun içi eklentiler ve güncellemelerden başka, “Fetih” ayrıca çok sayıda ayarlamalar ve gözle görülür değişiklikler içeriyor. Oyunun kullanıcı arayüzü de gözle görülür şekilde kullanımı ve görünümü kolaylaştırmak için revizyondan geçirilecek. Kumandayı ve hareketi kolaylaştırmak için geçiş tuşları eklenecek.

Terra Militaris herhangi bir üyelik ve download gerektirmez ve tamamiyle ücretsiz hem PC hem de Mac formatlarında oynanabilir web tabanlı bir tarihi MMO’dur. Daha fazla bilgiye ulaşmak veya bu büyük eğlenceye katılmak için resmi web sayfasını http://terra.gpotato.eu ziyaret edebilirsiniz. Mevcut gPotato.eu hesabı sahiplerini de bir an evvel oyunu oynamaları için davet ediyoruz. Terra Militaris şu anda İngilizce, Almanca, Fransızca ve Lehçe dillerinde oynanabilmektedir.

 

Terra Militaris Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar