The Division Oyununun Betasından Haber Var

Oldukça merak uyandıran ve bekleyeninin bir hayli çok olduğu The Division oyununun, ay sonunda beta sürümü yayınlanacak. Beta testin ortaya çıkan PC grafikleri, konsollardan açık ara önde!

35

E3 2013 yılında ilk duyurulduğu zaman büyük heyecan uyandıran oyunda, büyük bir grafik özellik beklentisi de doğmuştu. Detayları herkesi büyüleyen oyun, büyük bir hayran kitlesine daha o zamanlar ulaşacağının haberlerini vermiştir. Son günlerde ise, konsollar için olan beklentiler ciddi manada körelmişti. Ancak PC oyuncuları için bu durum halen daha geçerli ve bu özelliklere PC’den oynayanlar kavuşabilecek.

NeGAF kullanıcılarından birisi, 29 Ocak tarihinde başlayacak olan Beta testine, daha önceden erişme fırsatına ererek, kısa bir video çekip, YouTube’e yükledi. Baktığımız zaman, oyunun orta ayarlardaki grafik görüntüleri bile, konsollara oranla oldukça kaliteli görünüyor. PC versiyonunda oldukça büyük bir özen gösterilerek hazırlanan The Division, orta ayarlarda bu kadar mükemmelken, 4K çözünürlük ve 60 fps ile nasıl bir güzellik sunacağı ise, merak konusu.

news_e3_the_division_gameplay-15397

Tom Clansy’s The Division, değişmezse, 8 Mart 2016 ‘da, PC, Playstation ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Brooklyn haritasına bu tarihte erişemeyeceğimiz gibi, Ubisoft ilerleyen günlerde yayınlanacağını söylüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir