The Elder Scrolls Online’da Artık Aylık Ödeme Yok

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
MERLIN

The Elde Scrolls Online oyununun sistemi aylık ödeme yöntemi ile çalışmaktaydı. Oyuncuların oyuna devam edebilmeleri için her ay bir ödeme yapmaları gerekmekteydi. Ancak geçen ay piyasaya çıkan Temriel Unlimited paketi ile beraber artık aylık ücret kalktı.

The Elder Scrolls Online Aylık Ücret Kalktı

Temriel Unlimited paketi ile beraber aylık ücretleri kaldıran Elder Scrools Online, bunun yanında Playstation 4 ve Xbox One için de oyunun çıkış tarihlerini de açıkladı. Oyun 9 Haziran 2015 tarihinde yeni konsollar için piyasada olacak.

1

 

Şuanda oyuna giriş yapan herkes buy to play sistemiyle karşılaşacak. Bir kez ödenecek ve devamlı oynanacak. Aylık ödeme sistemini kaldırmasından sonra oyun dünyasında yeni bir sayfa açan The Elder Scrolls Online , yeni bir fragman yayınlayarak oyuna kaldığınız yerden devam edebileceğimizi bildirdi.

Bu durumla beraber sizler için oyunu oynayıp deneme şansını yakaladık. Oyun MMO oyuncuları tarafından çok eleştirilmişti. Ancak gördüğümüz kadarı ile grafik ve sesler oldukça güzel. Bunun yanında görevler de oyuncuyu oyunda tutmak için eğlenceli gözüküyor. Herkes aynı fikirde olmayabilir ancak en azından piyasadaki bir çok online oyundan daha iyi durumda diyebiliriz.

mmropg

 

Bunların dışında birde ESO Plus isminde yeni bir sistem geliyor. ESO üyesi olan oyuncular diğerlerine göre çıkacak olan eklenti paketlerine ücretsiz olarak ulaşabilecek ve ilk öncelik ESO Plus’lılara tanınacak.

The Elder Scrools Online’ın yönetmeni Matt Firor , “Oyuncuların istekleri bizim için önemlidir. Bu nedenle ödeme sistemini kaldırdık.” Diye bir açıklamada bulundu.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar