The Vanishing Of Ethan Carter 13 Dakikalık Oyun İçi Video

Bu yazı 6 sene önce eklendi.

The Vanishing of Ethan Carter

H.P. Lovecraft ve benzer yazarların 20. yüzyılın başlarından bugüne kadar ilgiyle okunan okült korku hikayelerinden esinlenen The Vanishing of Ethan Carter (Ethan Carter’ın Ortadan Kayboluşu), farklı bir araştırma/macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Genç Ethan Carter‘dan gizemli bir mektup alan dedektif Paul Prospero rolüne bürüneceğimiz oyunda, karakterin doğa üstü yeteneklerini de kullanarak Red Creek Vadisinde gerçekleşen bir dizi cinayeti çözmeye çalışacağız. Öne çıkan yönü ilginç olay çözümleme mantığı olsa da (anlatması biraz güç, o yüzden videoyu izlemenizi tavsiye ederim), güzel grafikleri ve ilk bakışta huzur veren serbestçe gezilebilir ortamları ile de The Vanishing of Ethan Carter merakla beklediklerim arasındaki yerini aldı.

The Vanishing of Ethan Carter Screenshot

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön sipariş için The Vanishing of Ethan Carter resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Vanishing of Ethan Carter – Oyun İçi Görüntüler

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar