The Vanishing Of Ethan Carter 13 Dakikalık Oyun İçi Video

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

The Vanishing of Ethan Carter

H.P. Lovecraft ve benzer yazarların 20. yüzyılın başlarından bugüne kadar ilgiyle okunan okült korku hikayelerinden esinlenen The Vanishing of Ethan Carter (Ethan Carter’ın Ortadan Kayboluşu), farklı bir araştırma/macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Genç Ethan Carter‘dan gizemli bir mektup alan dedektif Paul Prospero rolüne bürüneceğimiz oyunda, karakterin doğa üstü yeteneklerini de kullanarak Red Creek Vadisinde gerçekleşen bir dizi cinayeti çözmeye çalışacağız. Öne çıkan yönü ilginç olay çözümleme mantığı olsa da (anlatması biraz güç, o yüzden videoyu izlemenizi tavsiye ederim), güzel grafikleri ve ilk bakışta huzur veren serbestçe gezilebilir ortamları ile de The Vanishing of Ethan Carter merakla beklediklerim arasındaki yerini aldı.

The Vanishing of Ethan Carter Screenshot

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ön sipariş için The Vanishing of Ethan Carter resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Vanishing of Ethan Carter – Oyun İçi Görüntüler

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar