The Witcher 3, 2015’in En İyisi!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

2015 yılı genelinde, dünyanın en prestijli sayılan ödüllerine sahip olarak büyük bir iş başaran The Witcher 3, tartışmasız, 2015’in en iyi oyunu oldu!

maxresdefault

Polonya’da ikamet eden CD Projekt Red imzasına sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, geçtiğimiz yılın en iyi oyunu olmasının yanı sıra, birçok ödülle de bunu taçlandırdı. Satış rakamlarında ulaştığı başarının yanı sıra, neredeyse tüm incelemelerden tam puan alarak büyük bir başarı gösteren oyun, ayrıca en prestijli ödülleri almaya da doymadı. The Game Awards ve Global Gaming Awards gibi oyun sektörünün bir numaralı ödül törenlerinde boy göstermesinin yanı sıra, yüzlerce ödül aldı.

Oyun sektörünün istatistiklerini elinde tutan GOTYPicks, yaptığı araştırmayla birlikte, The Witcher 3’ün toplamda 166 farklı organizasyonda 2015 ‘in en iyi oyunu olarak gösterildiğini tespit etti.

11_The_Witcher_3_Wild_Hunt_Docks

Böyle büyük bir başarıyı sergileyen nadir oyunlardan olan The Witcher 3, açık ara 2015 ‘in en iyi oyunu olmasıyla birlikte, kırılması zor bir başarıya da imza atmış bulundu. 36 farklı organizasyonda ödül alan Fallout 4’ü de yabana atmadan, bilgisini vermiş olalım.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar