The Witcher 3, 2015’in En İyisi!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

2015 yılı genelinde, dünyanın en prestijli sayılan ödüllerine sahip olarak büyük bir iş başaran The Witcher 3, tartışmasız, 2015’in en iyi oyunu oldu!

maxresdefault

Polonya’da ikamet eden CD Projekt Red imzasına sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt, geçtiğimiz yılın en iyi oyunu olmasının yanı sıra, birçok ödülle de bunu taçlandırdı. Satış rakamlarında ulaştığı başarının yanı sıra, neredeyse tüm incelemelerden tam puan alarak büyük bir başarı gösteren oyun, ayrıca en prestijli ödülleri almaya da doymadı. The Game Awards ve Global Gaming Awards gibi oyun sektörünün bir numaralı ödül törenlerinde boy göstermesinin yanı sıra, yüzlerce ödül aldı.

Oyun sektörünün istatistiklerini elinde tutan GOTYPicks, yaptığı araştırmayla birlikte, The Witcher 3’ün toplamda 166 farklı organizasyonda 2015 ‘in en iyi oyunu olarak gösterildiğini tespit etti.

11_The_Witcher_3_Wild_Hunt_Docks

Böyle büyük bir başarıyı sergileyen nadir oyunlardan olan The Witcher 3, açık ara 2015 ‘in en iyi oyunu olmasıyla birlikte, kırılması zor bir başarıya da imza atmış bulundu. 36 farklı organizasyonda ödül alan Fallout 4’ü de yabana atmadan, bilgisini vermiş olalım.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar