Theif Oyunu Beyaz Perdede!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Bu aralar sıklıkla rastladığımız video oyunlarının beyaz perdeye uyarlanmasına, bir yenisi daha eklendi. Theif oyunu da, sinemaya uyarlandı. İşte detaylar..

thief_bank_heist_mission-wide

İlk oyunu çıktığı zaman sene 1998 idi. Theif: The Dark Project ismiyle serinin ilk oyunuyla büyük bir başarı yakalayan Theif serisi, büyük başarının ardından devamlılık getirmek için 2 oyun daha piyasaya sürdü. Seri oyunlar arasındaki en iyi yapımlardan olarak gösterilen Theif oyunu, sürükleyici ve etkileyici bir yapıya sahiptir.

Ardından 2014 yılı içerisinde Square Enix tarafından oyunun telif haklarının tamamı alınarak, oyun tekrardan revize edilip, grafikteki iyileştirmelerle birlikte, yeni bir soluk kazanarak tekrar oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Serinin her oyunuyla farklı bir heyecan ve farkındalık yaratılmasıyla birlikte, son dönemde çıkan bir haberler, sinemaya uyarlanmasına kuvvetle ihtimal veriliyor. The Hollywood Reporter haberine göre, Los Angeles merkezli bir stüdyo olan Straight Up Films tarafından haklarının satın alındığı Theif, video oyunlarından film camiasına adım atan oyunlardan birisi olacak.

2991631-thief

Filmin senaryosunda Simon Boyes ve Adam Mason ikilisini göreceğiz ancak yönetmen veya diğer detaylar hakkında bilgi verilmedi.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar