Theif Oyunu Beyaz Perdede!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Bu aralar sıklıkla rastladığımız video oyunlarının beyaz perdeye uyarlanmasına, bir yenisi daha eklendi. Theif oyunu da, sinemaya uyarlandı. İşte detaylar..

thief_bank_heist_mission-wide

İlk oyunu çıktığı zaman sene 1998 idi. Theif: The Dark Project ismiyle serinin ilk oyunuyla büyük bir başarı yakalayan Theif serisi, büyük başarının ardından devamlılık getirmek için 2 oyun daha piyasaya sürdü. Seri oyunlar arasındaki en iyi yapımlardan olarak gösterilen Theif oyunu, sürükleyici ve etkileyici bir yapıya sahiptir.

Ardından 2014 yılı içerisinde Square Enix tarafından oyunun telif haklarının tamamı alınarak, oyun tekrardan revize edilip, grafikteki iyileştirmelerle birlikte, yeni bir soluk kazanarak tekrar oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Serinin her oyunuyla farklı bir heyecan ve farkındalık yaratılmasıyla birlikte, son dönemde çıkan bir haberler, sinemaya uyarlanmasına kuvvetle ihtimal veriliyor. The Hollywood Reporter haberine göre, Los Angeles merkezli bir stüdyo olan Straight Up Films tarafından haklarının satın alındığı Theif, video oyunlarından film camiasına adım atan oyunlardan birisi olacak.

2991631-thief

Filmin senaryosunda Simon Boyes ve Adam Mason ikilisini göreceğiz ancak yönetmen veya diğer detaylar hakkında bilgi verilmedi.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar